Půjčovna, pronájem dopravníků – Střední a Severní Čechy

Půjčovna a pronájem dopravníků v oblasti Střední a Severní Čechy je ideálním řešením pro každého, kdo potřebuje přepravit těžké břemeno. Dopravníky jsou k dispozici v různých velikostech a nosnostech, takže si každý může vybrat ten správný pro své potřeby.

1–10 firem z 300 nalezených Filtry

1CZ PLACHETKA s.r.o.3 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Mníšek pod Brdy 1300, Mníšek pod Brdy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej, servis a pronájem manipulační techniky značek Hyster, Clark, Manitou, Desta, Caterpillar. Prodej trakčních baterií a pneumatik na vysokozdvižné vozíky.

2Linde Material Handling Česká republika s.r.o.4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Polygrafická 622/2, Praha 10 - Malešice Bezdlužná

Prodáváme a servisujeme vozíky. Zajišťujeme pronájem, logistické studie, školení řidičů, leasing, full service. Půjčujeme vozíky, ojeté a repasované vozíky. Manipulační technika Linde: paletové, nízkozdvižné, vysokozdvižné vozíky, skladová technika.

3MT Kolbaba s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Huťská 370, Kladno Bezdlužná

Poskytuje prodej, pronájem, opravy, servis, revize vysokozdvižných vozíků, manipulační techniky. Nabízí nové a použité vysokozdvižné vozíky, ještěrky, čtyřcestné vozíky Combilift, paletové vozíky, montážní zvedací plošiny, náhradní díly, superelastické průmyslové pneumatiky, přídavná zařízení,…

4Manipulační technika - Hanzík Daniel

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Novodvorská 1006/148, Praha 4 - Braník Bezdlužná

Nabízíme prodej a bazarový prodej manipulační techniky. Poskytujeme servis paleťáků, pumpíků, ještěrek, dest a vysokozdvižných vozíků výrobců DESTA, STILL, Belet, BT, JUNGHEINRICH a dalších.

5Arte spol.s r.o

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Kutnohorská 288/82, Praha 10 - Dolní… Bezdlužná

Prodej, servis, půjčovna, pronájem stavební, zemědělské, drtící a komunální techniky. Obchodní servisní organizace.

6Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o. (pobočka Most-Velebudice)14 poboček

Prodáváme stavební stroje, energetické systémy a zařízení Caterpillar, manipulační techniku Hyster, zemědělské stroje Challenger, hutnicí techniku Weber MT, třídící a drtící stroje MFL. Provozujeme půjčovnu stavebních strojů.

7Vlasáková Martina

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Závodní 3206, Teplice Bezdlužná

Firma Limat vznikla již v roce 1999 a zabývá se prodejem, servisem a pronájmem vysokozdvižných vozíků, terénních vysokozdvižných vozíků, nízkozdvižných vozíků, ručně vedených vysokozdvižných vozíků, pracovních strojů, zakladačů, retracků, a jiných druhů manipulační techniky. Nabízíme prodej nových…

8Profi-technik, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(60)
Žitavská 658/33, Liberec 11
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej stavebních strojů a nářadí, zahradní techniky a průmyslové i stavební chemie. Provozujeme také půjčovnu a servis stavebních strojů a nářadí.

9V + J SERVIS Liberec, s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Máchova 159/56, Liberec VII-Horní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se specializuje na prodej nové manipulační techniky či prodej a výkup starších vysokozdvižných vozíků. Poskytuje autoriziovaný servis, revize LPG systémů a prodej náhradních dílů na všechny typy vysokozdvižných vozíků včetně běžné opravy.

10VIVA - manipulační technika s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(24)
Terezínská 86, Lovosice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost VIVA – manipulační technika s.r.o. vznikla v roce 1998 a je ryze českou společností s celorepublikovou působností. Co nabízíme?... Nabízíme svým zákazníkům manipulační techniku v celé šíři, poskytujeme kompletní servis v oblasti skladování a manipulace. Náš servis zahrnuje komplexní…


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna, pronájem dopravníků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Využití dopravníku ušetří čas a úsilí, které by jinak bylo nutné vynaložit na ruční přenášení nákladu. Půjčovna a pronájem dopravníků v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální pro stavební firmy, ale i pro jednotlivce, kteří potřebují přenést těžké předměty. Cena pronájmu je velmi přijatelná a zahrnuje i dopravu dopravníku na místo určení. Pokud hledáte spolehlivé řešení pro přepravu těžkých břemen, půjčovna a pronájem dopravníků v oblasti Střední a Severní Čechy je tou správnou volbou.