Půjčovna, pronájem klobouků – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Květuše Blahoutová Pokorná - Svatební a společenské studio KVĚTUŠE

4.7
★★★★★
★★★★★
(87)
Jasmínová 6/1, Most
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Prodáváme a půjčujeme dámské, pánské a dětské svatební i společenské šaty včetně svatebních doplňků a obuvi. Dále zajišťujeme snubní prsteny, svatební oznámení, svatební dorty i květiny. Vyrábíme ozdoby na auta, doplňky i stojany na dorty, závoje či klobouky a doplňky do vlasů.

2Blanka Lachmanová - Krejčovství

Specializuji se na šití a opravy oděvů dámských i pánských klasických i moderních. K našim aktivitám patří také výroba plstěných a jiných klobouků, historických kostýmů a uniforem.

3TORIS,s.r.o. - Ptakoviny-Praha.cz8 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Dukelských hrdinů…, Praha 7-Holešovice
Otevřeno od 10:30
Bezdlužná

Ptákoviny, žertovné dárky, kanadské žertíky, sexy kostýmy, masky, paruky, líčidla, srandičky, netradiční dárky, klobouky, škrabošky, kostýmy, balonky, originální dárky, pirátské kostýmy, mexické kostýmy, párty dekorace, kostým anděla, kostým čerta, kostým Mikuláše a další zboží pro zábavu nebo…

4FirstSport

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská 1698, Benešov
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Prodej a půjčovna dětských sportovních potřeb. Sortiment našeho obchodu tvoří sportovní potřeby a outdoorové oblečení pro děti. Nabízíme funkční prádlo, cyklistické oblečení, odrážedla, vozítka za kolo a další vybavení. Kamenná prodejna i internetový obchod.

5RABLOX, s.r.o. - Ptákoviny Mírák

4.4
★★★★★
★★★★★
(62)
Rumunská 21, Praha 2 Bezdlužná

Naše prodejna nabízí široký výběr kostýmů pro děti i dospělé, doplňky, paruky, klobouky, prostě vše co je potřeba pro dokonalý kostým. Také u nás najdete výzdobu na tematické večírky. Balonky nafukujeme na prodejně na počkání.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna, pronájem klobouků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Půjčovna, pronájem klobouků najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.