Půjčovna, pronájem manipulační techniky – Střední a Severní Čechy

Půjčovna a pronájem manipulační techniky v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální řešení pro všechny, kteří potřebují manipulovat s těžkými břemeny. Nabízí širokou škálu technik, jako jsou vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky, či nákladní vozidla s hydraulickým jeřábem.

1–10 firem z 500 nalezených Filtry

1CZ PLACHETKA s.r.o.3 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Mníšek pod Brdy 1300, Mníšek pod Brdy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej, servis a pronájem manipulační techniky značek Hyster, Clark, Manitou, Desta, Caterpillar. Prodej trakčních baterií a pneumatik na vysokozdvižné vozíky.

2Linde Material Handling Česká republika s.r.o.4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Polygrafická 622/2, Praha 10 - Malešice Bezdlužná

Prodáváme a servisujeme vozíky. Zajišťujeme pronájem, logistické studie, školení řidičů, leasing, full service. Půjčujeme vozíky, ojeté a repasované vozíky. Manipulační technika Linde: paletové, nízkozdvižné, vysokozdvižné vozíky, skladová technika.

3MT Kolbaba s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Huťská 370, Kladno Bezdlužná

Poskytuje prodej, pronájem, opravy, servis, revize vysokozdvižných vozíků, manipulační techniky. Nabízí nové a použité vysokozdvižné vozíky, ještěrky, čtyřcestné vozíky Combilift, paletové vozíky, montážní zvedací plošiny, náhradní díly, superelastické průmyslové pneumatiky, přídavná zařízení,…

4Manipulační technika - Hanzík Daniel

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Novodvorská 1006/148, Praha 4 - Braník Bezdlužná

Nabízíme prodej a bazarový prodej manipulační techniky. Poskytujeme servis paleťáků, pumpíků, ještěrek, dest a vysokozdvižných vozíků výrobců DESTA, STILL, Belet, BT, JUNGHEINRICH a dalších.

5Arte spol.s r.o

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Kutnohorská 288/82, Praha 10 - Dolní… Bezdlužná

Prodej, servis, půjčovna, pronájem stavební, zemědělské, drtící a komunální techniky. Obchodní servisní organizace.

6Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o. (pobočka Most-Velebudice)14 poboček

Prodáváme stavební stroje, energetické systémy a zařízení Caterpillar, manipulační techniku Hyster, zemědělské stroje Challenger, hutnicí techniku Weber MT, třídící a drtící stroje MFL. Provozujeme půjčovnu stavebních strojů.

7Vlasáková Martina

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Závodní 3206, Teplice Bezdlužná

Firma Limat vznikla již v roce 1999 a zabývá se prodejem, servisem a pronájmem vysokozdvižných vozíků, terénních vysokozdvižných vozíků, nízkozdvižných vozíků, ručně vedených vysokozdvižných vozíků, pracovních strojů, zakladačů, retracků, a jiných druhů manipulační techniky. Nabízíme prodej nových…

8SOVA Liberec, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Vratislavická 200, Liberec VI-Rochlice Bezdlužná

Od roku 1993 působíme v oblasti výroby technologických celků lakovacích linek pro automobilový průmysl. Dále se specializujeme na opravy, montáž, rekonstrukci a servis tepelné techniky a technologických celků a na prodej průmyslových armatur, potrubního materiálu a příslušenství.

9Profi-technik, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(60)
Žitavská 658/33, Liberec 11
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej stavebních strojů a nářadí, zahradní techniky a průmyslové i stavební chemie. Provozujeme také půjčovnu a servis stavebních strojů a nářadí.

10V + J SERVIS Liberec, s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Máchova 159/56, Liberec VII-Horní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se specializuje na prodej nové manipulační techniky či prodej a výkup starších vysokozdvižných vozíků. Poskytuje autoriziovaný servis, revize LPG systémů a prodej náhradních dílů na všechny typy vysokozdvižných vozíků včetně běžné opravy.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna, pronájem manipulační techniky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto techniky jsou vhodné pro různé úkoly, jako je přesun těžkých břemen, nakládání a vykládání materiálu, či stěhování. Půjčovna a pronájem manipulační techniky v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální pro firmy i jednotlivce, kteří potřebují tyto techniky pouze dočasně. S těmito technikami se práce stává mnohem efektivnější a rychlejší. Navíc, díky širokému výběru technik, si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.