Půjčovna, pronájem půdní frézy, vrtáků – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1HABILIS spol. s r.o. - Nástroje a nářadí pro truhláře a dřevoobrábění4 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(31)
Sokolská 141, Jinočany Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem dřevoobráběcích nástrojů. V našem sortimentu naleznete kompletní škálu obráběcích nástrojů a příslušenství pro dřevozpracující průmysl. Naším hlavním oborem činnosti je prodej standardních i zakázkových nástrojů, především pro osazení CNC dřevoobráběcích strojů. Dále…

2ELSAB, s.r.o

4.8
★★★★★
★★★★★
(14)
Kaňk 41, Kutná Hora Bezdlužná Ověřená

Provozujeme velkoobchod elektro a půjčovnu ručního nářadí. Kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu, kabely, jističe, zásuvky, vypínače, rozvaděče, osvětlení atd. Zastoupení značek Bosch, Makita, Narex, dále zahradní technika a zimní frézy Stiga a ochranné pomůcky. Kontakt a…

3A - Zahradní technika SYCHROV a 10 000 věcí pro domácnost TURNOV s.r.o. -…1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(9)
Radimovice 69, Radimovice Bezdlužná

Specializujeme se na prodej zahradní techniky. Dále provozujeme bazar, půjčovnu i servis zahradní techniky. Dále se zabýváme údržbou travnatých ploch, ovzdušňováním trávníků ad.

4Čábelka Josef - nářadí1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Pražská 994, Kolín II Bezdlužná

Prodáváme a půjčujeme široký sortiment nářadí, jsme prodejci významných renomovaných firem MAKITA, BOSCH, METASO. Dále nabízíme vybavení pro dům a zahradu.Zajišťujeme kompletní servis pro motorové pily Stihl. Prodáváme výrobky značky Stiga.

5STASTR ČÁSLAV,s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Pražská 668/24, Čáslav

Firma STASTR Čáslav se zabývá výrobou, prodejem i opravami stavebních strojů. Dodáváme stavební stroje, ocelové konstrukce a díly jeřábů. Provádíme opravy hydrauliky a agregátů.

6DYWI servis CZ s.r.o.1 pobočka

Autorizovaný prodejce strojů DYNAPAC a DEMAG v ČR. Nabízíme prodej finišerů, fréz a válců. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a náhradní díly. Půjčovna strojů.

7Sedláček s.r.o. - Čisticí a hygienické systémy6 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(25)
Příbram V-Zdaboř 488, Příbram V-Zdaboř
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Dodáváme Kärcher vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Značka Kimberly Clark - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, průmyslové utěrky a pracovní oděvy. Abrasiva Dreumex.

8Jíša Michal- Jisa-naradi.cz

Sortiment jsme postupně rozšířili o brusivo, závitořezné, upínací nářadí a veškeré elektrické nářadí. Díky spolupráci s největšími firmami jsme schopni poskytnout našim zákazníkům např. kalibraci měřidel nebo výrobu nástrojů na zakázku. Provozujeme i půjčovnu elektrického nářadí: bourací kladiva,…

9PŮJČOVNA NÁŘADÍ MEBO - Smola Stanislav

4.6
★★★★★
★★★★★
(109)
Voskovcova 1075/39 , Praha 5-Hlubočepy
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Jsme půjčovna a prodejce elektrického ručního nářadí a příslušenství, železářství a instalatérských potřeb.

10DAVORENT s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Kateřinská 235, Stráž nad Nisou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozujeme půjčovnu stavebních strojů a nářadí. Pronájem stavební techniky od ručního nářadí po bagry a nakladače. Topidla, odvlhčovače, bourací kladiva, vibrační a hutnicí desky a válce, elektrocentrály, čerpadla, frézy, brusky, pily, hladičky, minidempry apod.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna, pronájem půdní frézy, vrtáků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Půjčovna, pronájem půdní frézy, vrtáků najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Střední a Severní Čechy.