Půjčovna, pronájem sněžnic – Střední a Severní Čechy

Půjčovna a pronájem sněžnic v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí v zimě vyrážet na túry do hor. Sněžnice jsou k dispozici v různých velikostech a provedeních, takže si každý najde tu svou.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1KAJAKY.CZ, spol. s r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(5)
U topíren 860/2, Praha 7 Bezdlužná Ověřená

Půjčovna a prodej vodáckého vybavení. Nabízíme kajaky, kánoe, rafty, nafukovací lodě, neopreny, pádla, vodácké vaky, stany, spacáky, karimatky, helmy, sudy a další vodácké potřeby a doplňky. Navštivte kamennou prodejnu paddleboardů v Praze 7.

2DAWE-SPORT s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(112)
Běchovická 647/3, Praha 10 - Strašnice Bezdlužná

Provozování skiservisu a půjčovny. Nabídka lyží, snowboardů, běžek, sněžnic a autoboxů. Obchod také prodává jízdní kola.

3ADVENTUREGUY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Radlická 348/142, Praha 5- Radlice Bezdlužná

Provozujeme půjčovnu obytných vozů a dodávek s vestavbou. Dále půjčujeme sportovní vybavení jako např. koloběžky, trekové hole, záchranné vesty, longboard, skákací boty, dětské vozíky, paddleboard, lezecké helmy a mnoho dalšího. Nabízíme také kempingové vybavení, autodoplňky, elektrická vozítka.

4Herbert Friedrich - půjčovna sněžných skútrů1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Kořenov 619, Kořenov Bezdlužná

Nabízíme služby půjčovny sněžných skútrů a čtyřkolek.

5Janda Zdeněk- Půjčovna sněžnic

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Náchodská 787, Praha 9 Horní… Bezdlužná

Provoz půjčovny s nabídkou sněžnic a teleskopických holí.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna, pronájem sněžnic v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pronájem sněžnic je výhodný zejména pro ty, kteří je potřebují jen na krátkou dobu. Půjčovna sněžnic v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí kvalitní a spolehlivé vybavení za přijatelné ceny. Navíc si můžete být jisti, že všechny sněžnice jsou v perfektním stavu a připraveny k okamžitému použití. Pokud tedy plánujete zimní výlety do hor, neváhejte a využijte služeb půjčovny a pronájmu sněžnic v oblasti Střední a Severní Čechy.