Půjčovna sportovních aut – Střední a Severní Čechy

Sportovní auta jsou pro mnoho lidí snem, který si mohou splnit díky půjčovnám. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít několik společností, které nabízejí pronájem těchto vozů.

1–10 firem z 378 nalezených Filtry

1HRSTKA MILAN Ing. - KEMP BRODSKÝ (Středočeský kraj)1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1328)
Souběžná 186, Červený Kostelec Bezdlužná Ověřená

Příjemný rodinný kemp na břehu rybníka Brodský. Sportovní rybolov se zázemím kempu a krásnými trofejními rybami. Vodnická restaurace s příjemnou obsluhou a lidovými cenami.

2AUTO Pošík, a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(81)
Kolínská 836, Uhlířské Janovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se specializuje na prodej nových osobních automobilů Renault a originálních náhradních dílů. Provozujeme také autoservis, pneuservis, měření emisí. Poskytujeme leasing, úvěry a pojištění. Zajistíme odtahovou službu, půjčujeme náhradní vozy, vykupujeme starší vozy Renault.

3Komíny Vorel

Horoušánky 171 , Horoušánky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou komínů, stavbou krbů a krbových komínů, prodejem krbových kamen.

4CAG partner s.r.o.

Půjčovna sportovních potřeb, autoboxů, střešních nosičů či jízdních kol a motorových člunů.

5Malý Petr - Adventure Rent1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Průhoně 159, Vestec Bezdlužná

Nabízíme půjčení autokaravanů Ski Adventure Travel. Zaměřujeme se na zimní karavanink a lyžařské expedice. Poskytujeme poradenství v cestování obytným vozem. Dále je firma výhradním dovozcem a distributor Kajak Hobie, servis, doplňky, Trimaran Island.Turistické, sportovní a fishing rybářské kajaky,…

6SPORTOVNÍ ÚPRAVY AUT-ČEPEK MARTIN Ing.

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Vídeňská 104, Vestec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej a pronájem závodních vozidel Škoda, závodní motory, speciální díly, váčkové hřídele, hlavy motorů a karburátorů WEBER. Zajišťujeme sportovní úpravy automobilů.

7A. Charouz Motors s.r.o. - Autorizovaný dealer vozů Jaguar, Land Rover2 pobočky

Skupina Antonína Charouze v ČR vybudovala řadu poboček a kromě prodeje automobilů se zaměřuje i na servis, půjčování vozů, leasing, výrobu součástek, motoristické sporty, reklamu a marketing. Autorizovaný dealer vozů značek Jaguar a Land Rover. Korespondenční adresa: Kolbenova 891/37, 198 00 Praha…

8MAX CARS Plus s.r.o.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(20)
Voznice 214, Voznice

Kurzy bezpečné jízdy a škola smyku. Standardizované kurzy v rámci celé ČR. Firemní den, VIP akce, teambuilding, EVENT, dětský den a den pro zaměstnance. Prezentace nových i předváděcích vozů. Čtyřkolky a trať, paintball a hřiště, dětská Buggy. Zajistíme catering a ubytování. Pro řidiče všech…

9Kordula Tomáš, Ing. - MEDD KLADNO

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
A. Kouly 107, Kladno Bezdlužná

Nabídka speciálních přívěsů a přívěsů pro přepravu lodí. Prodáváme přívěsy firmy Vezeko. Půjčovna gumových motorových člunů, závěsných lodních motorů. Prodej náhradních dílů a komponentů pro opravy a stavbu přívěsů včetně lodních přívěsů. Veškerý prodej i prostřednictvím e-shopu. Dále kovovýroba -…

10DREAM-CARS Just4U, s.r.o.1 pobočka

2.7
★★★★★
★★★★★
(43)
Rohanské nábřeží…, Praha 8 - Karlín

Nabízíme pronájem sportovních vozů značek Aston Martin, Bentley, Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche a dalších. Zajistíme půldenní nebo celodenní akce, jízdy v supersportech, instruktory, catering a další doprovodný program.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna sportovních aut v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto půjčovny mají většinou v nabídce širokou škálu sportovních aut, které jsou k dispozici za velmi přijatelné ceny.

Půjčovna sportovních aut v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zažít adrenalinový zážitek za volantem luxusního vozu. Tyto půjčovny nabízejí nejen sportovní auta, ale také další luxusní vozy, jako jsou limuzíny, SUV nebo kabriolety.

Pronájem sportovního auta v oblasti Střední a Severní Čechy je velmi snadný a rychlý proces. Stačí si vybrat vůz, který vás zaujme, a sjednat si s půjčovnou termín a místo vyzvednutí. Většina půjčoven nabízí také možnost doručení vozu přímo na místo, kde si ho chcete vyzvednout.

Půjčovna sportovních aut v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zažít nezapomenutelný zážitek za volantem luxusního vozu. Tyto půjčovny nabízejí nejen vynikající vozy, ale také profesionální servis a podporu, která vám pomůže s jakýmkoli problémem, který by mohl nastat.

V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít několik půjčoven sportovních aut, které nabízejí širokou škálu vozů za velmi přijatelné ceny. Tyto půjčovny jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí zažít adrenalinový zážitek za volantem luxusního vozu.