Půjčovna užitkových aut Volkswagen – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít mnoho půjčoven užitkových aut, které nabízejí širokou škálu vozidel značky Volkswagen. Tyto vozy jsou ideální pro přepravu nákladů a jsou vybaveny moderními technologiemi, které zajišťují bezpečnost a pohodlí při řízení.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1AUTO JAROV, s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(2037)
Osiková 2688/2, Praha 3-Žižkov Bezdlužná

Nabízíme 800 nových i ojetých vozů a výkup a prodej vozidel a jsme prodejce VW i Volkswagen užitkové a Seat i Škoda a Audi i Honda s autosalonem ojetých vozů a motocyklů a kompletní služby pod jednou střechou a dále nabízíme pronájem nového vozu na 1-4 roky či dlouhodobý pronájem a individuální…

2TRIGA CAR s.r.o.- autopůjčovna

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Na Hutmance 300/7, Praha 5-Jinonice Bezdlužná

Poskytujeme pronájem kompletní modelovové řady Škoda i Volkswagen a Opel i Ford a vybrané modely dalších značek a dále pronajímáme minibusy a Pick Up i užitkové vozy či přistavení zdarma autosedačky a autodplňky včetně On-line rezervace.

3Patzelt Rudolf - Autopůjčovna2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Pekařská 228/10, Ústí nad Labem Bezdlužná

Společnost Patzelt Auto se zaměřuje na pronájem osobních a užitkových vícemístných vozů v Ústí nad Labem, Teplicích, Litoměřicích, Lovosicích, Děčíně i vzdáleném okolí. Společnost se vyznačuje téměř 20-letou tradicí. Své služby nabízíme klientům již od roku 1996. Náš vozový park je složen z nových…

4JMT dodávky s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Pavlovická, Liberec
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Specializujeme se na dovoz a prodej užitkových vozů, dodávek, minibusů či mikrobusů, valníků, chladících a sklápěcích vozů. Nabízíme značky Ford, Iveco, Fiat, Citroen, Opel, Peugeot, Renault a Volkswagen. Zajišťujeme leasing, úvěr i pojištění.

5T - AR s.r.o.22 poboček

2.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Česká Lípa, Česká Lípa

Děláme provoz autopůjčovny a zapůjčujeme osobní automobily značky Audi a Škoda a Volkswagen v provedení limuzína i také hatchback a SUV a MPV a sedan či kombi a dále v nabídce máme také dodávkové automobily.

6Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. Česká Lípa3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(72)
Česká 2725, Česká Lípa Bezdlužná

Jsme autorizovaný prodejce značky Škoda, VW, Kia. Poskytuje Záruční a pozáruční servis včetně garancí.

7VANRENT Berka s.r.o. - Půjčovna dodávek a minibusů Praha

Hornoměcholupská…, Praha 10 - Hostivař
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Provozujeme pronájem dodávek a minibusů. Dále nabízíme firemní transfery, mezinárodní přepravu a pronájem s řidičem a bez řidiče. Vozy Volkswagen Transporter, Mercedes Benz Vito Tourer, Sprinter 316 CDI. Užitkové vozy k pronájmu Crafter, pronájem mikrobusů a minibusů s řidičem, půjčovna a…

8AUTOPŮJČOVNA RADAC s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(72)
Českobrodská 825/34a, Hloubětín-Praha 9 Bezdlužná

AUTOPŮJČOVNA RADAC s.r.o., se sídlem Českobrodská 825/34a, 190 00, Hloubětín-Praha, v okrese Praha 9 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 246061, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna užitkových aut Volkswagen v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Půjčovna užitkových aut Volkswagen v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí širokou škálu vozidel, které jsou vhodné pro různé účely. Mezi nejpopulárnější patří dodávky, které jsou ideální pro přepravu nákladů a materiálů. Tyto vozy jsou vybaveny moderními technologiemi, jako je například asistent rozjezdu do kopce, který zajišťuje bezpečné a pohodlné řízení.

Dalšími oblíbenými vozy jsou pick-upy, které jsou ideální pro přepravu větších nákladů. Tyto vozy jsou vybaveny výkonnými motory a moderními technologiemi, které zajišťují bezpečnost a pohodlí při řízení.

Půjčovna užitkových aut Volkswagen v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí také speciální vozy, jako jsou například chladírenské vozy, které jsou ideální pro přepravu potravin a dalších citlivých materiálů. Tyto vozy jsou vybaveny moderními chladícími systémy, které zajišťují správnou teplotu během přepravy.

Všechna vozidla nabízená půjčovnou užitkových aut Volkswagen v oblasti Střední a Severní Čechy jsou pravidelně servisována a udržována v perfektním technickém stavu. To zajišťuje bezpečnost a spolehlivost při každé přepravě.

Pokud hledáte spolehlivé a moderní užitkové auto pro přepravu nákladů v oblasti Střední a Severní Čechy, půjčovna užitkových aut Volkswagen je tou správnou volbou. Nabízí širokou škálu vozidel, které jsou vybaveny moderními technologiemi a zajišťují bezpečnost a pohodlí při řízení.