Regulátor tlaku vzduchu, vody, plynu, topení – Střední a Severní Čechy

Regulátor tlaku vzduchu, vody, plynu a topení je nezbytným prvkem v oblasti Střední a Severní Čechy. Tento zařízení umožňuje udržovat konstantní tlak a tím zajišťuje bezpečnost a efektivitu provozu.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.3 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(36)
Plzeňská 169, Žebrák
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Zabýváme se výrobou a prodejem automatizačních a jednoúčelových strojů a nářadí. Nabízíme vám kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, tlakové nádoby, rozvody vzduchu, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory voda-olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, maziva a maznice, měřicí…

2ZPA EKOREG, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Děčínská 726, Ústí nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

ZPA Ekoreg, spol. s r.o. svoji činnost zahájila v roce 1994. Působí jako výrobce přístrojů měřicí a regulační techniky i jako servisní a montážní firma. Naše výrobní technologie zaručují kvalitní produkty a jednoznačnou spokojenost klienta.

3MEATECH, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Zeleneč-Mstětice 16, Zeleneč

Výrobky pro systémy měření a regulace a obdobné aplikace, UHP - Výrobky pro vzácná, ultračistá a agresivní média, průmyslové aplikace, hydraulika a pneumatika, redukcní ventily, regulátory tlaku, membránové ventily, manometrické ventily.

4ŠTUKSA Zdeněk, Ing.

4.0
★★★★★
★★★★★
(36)
Hradní 230, Žebrák Bezdlužná

Nabízím internetový prodej průmyslového zboží, pneumatického nářadí, manometrů, šroubení a spojek pro automatizaci a kompresory s příslušenstvím.

5SPA Praha s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Mezi Vodami 1955/19, Praha 4 - Modřany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zakázková strojírenská výroba, pneumatické prvky Fairchild, pneumatické servomotory, elektropneumatické převodníky, snímače tlaku, průmyslové vážení.

6REGOM INSTRUMENTS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Brabcova 1159/2, Praha 4 - Podolí Bezdlužná

Dodáváme armatury, ventily, průmyslové armatury, šoupátka, kulové ventily, klapky, filtry, odvaděče kondenzátu, kompenzátory, průhledítka, regulátory tlaku, redukční ventily, čerpadla, senzory i analyzátory pro farmacii, chemii, energetiku a potravinářství. Dále dodáváme přepouštěcí, pojistné,…

7Regada Česká, s.r.o. - Průmyslové armatury

Produktivní technologie při použití průmyslových regulací a automatizací provozů. Dodáváme a prodáváme průmyslové armatury, elektrické servopohony, elektromagnetické, pneumatické ventily, pneumatické prvky a regulátory tlaku plynu s normami EN ISO 9001. Tlakové lití hliníkových odlitků.

8POLNA corp. s.r.o.2 pobočky

Firma POLNA corp. s.r.o., působí na českém trhu od roku 1998 a je významným dodavatelem průmyslových armatur pro všechna odvětví průmyslu. Jejím hlavním posláním je být spolehlivým partnerem v oblasti výroby a dodávek kvalitních produktů a svým profesionálním přístupem pomáhat zvyšování konkureční…

9JET SERVICE, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Maiselova 57/9, Praha 1 Bezdlužná

Specializuje se na měření a regulaci plynných médií v oblasti plynárenství, chemického, automobilového, sklářského a hutního průmyslu, apod.

10KASEN s.r.o.

náměstí Prokopa…, Ústí nad Labem…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

KASEN s.r.o. se v současné době prezentuje jako rodinná, dodavatelská, technicko-poradenská a servisní firma zaměřená na dodávky a aplikace široké škály průmyslových armatur, klapek a ventilů. Oblasti působnosti jsou plynárenství, energetika, teplárenství, chemie, vodárenství a ČOV.


Firmy v dalších lokalitách


Regulátor tlaku vzduchu, vody, plynu, topení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Regulátory jsou k dispozici v různých velikostech a kapacitách, aby vyhověly potřebám různých aplikací. Bez ohledu na to, zda potřebujete regulátor pro domácí topení, průmyslové procesy nebo pro potřeby zemědělství, v oblasti Střední a Severní Čechy najdete širokou škálu kvalitních regulátorů od předních výrobců. S použitím moderních technologií a materiálů jsou tyto regulátory spolehlivé, odolné a snadno se instalují a používají.