Renovace, rekonstrukce textilní podlahy – Střední a Severní Čechy

Renovace a rekonstrukce jsou v oblasti Střední a Severní Čechy stále častějšími požadavky. Když se k tomu přidá textilní podlaha, výsledkem je moderní a útulný interiér.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1interiéry HORYNA s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(34)
Kokořínská 3701, Mělník
Otevřeno do 17:00

Nabízíme interiérové a bezpečnostní dveře, zárubně, kování, dřevěné a laminátové plovoucí podlahy, vyrovnání podkladů, renovace parket a obložení schodů, vestavěné skříně a kuchyně na míru, žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu i terasy Rehau. Dodáváme vinyl, PVC, linoleum, marmoleum, koberce.

2Podlahářství Landa s.r.o.

Nabízíme komplexní podlahářské služby včetně prodeje a pokládky podlahových krytin, poradenství v oboru, a další doplňkové práce jako malířské a dekorativní i další.

3ALBEA, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Údolí 67, Ústí nad Labem,… Bezdlužná

Provádíme montáž a renovace všech typů podlahových krytin. Dále pokládáme parkety, PVC, vinyl, koberce, dřevěné a plovoucí podlahy a venkovní realizace kamenných koberců. Zajišťujeme technický servis a poradenství. Provozujeme půjčovnu brusek na parkety.

4LH PODLAHY s.r.o.

Modenská 697/6, Horní Měcholupy…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

LH PODLAHY s.r.o., se sídlem Modenská 697/6, 109 00, Horní Měcholupy-Praha, v okrese Praha 10 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 264400, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

5LEVELFLOOR s.r.o.

LEVELFLOOR s.r.o., se sídlem Na Folimance 2155/15, 120 00, Vinohrady-Praha, v okrese Praha 2 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 280139, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

6PSP INTERIER CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Poustkách 2128/1, Komořany-Praha 4 Bezdlužná

PSP INTERIER CZ s.r.o., se sídlem Na Poustkách 2128/1, 143 00, Komořany-Praha, v okrese Praha 4 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 328777, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2020. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod…


Firmy v dalších lokalitách


Renovace, rekonstrukce textilní podlahy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výběr správného materiálu je klíčový pro dosažení požadovaného vzhledu a funkčnosti. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici široká škála textilních podlah, které jsou vhodné pro různé prostory a potřeby. Profesionální renovace a rekonstrukce v kombinaci s kvalitními textilními podlahami zajistí dokonalý vzhled a pohodlí vašeho domova.