Rodinná poradna – Liberecký kraj

Rodinná poradna je instituce, která se specializuje na poskytování pomoci rodinám v různých životních situacích. Tato poradna se zaměřuje na řešení problémů, které se týkají vztahů mezi členy rodiny, komunikace, výchovy dětí, ale také na řešení krizových situací, jako jsou rozvody, úmrtí nebo…

1–10 firem z 47 nalezených Filtry

1Rodina24

Specializujeme se na sociální péči - poskytujeme pomoc seniorům a zdravotně postiženým. Služby zajišťujeme dle potřeb klientů. Nabízíme pobytové služby pro lidi s onemocněním demencí.

2Centrum GAIA - Mgr. Ing. Vladimíra Hrdličková2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palachova 504/7, Liberec I-Staré… Bezdlužná

Psychologické individuální, párové a rodinné poradenství, psychoterapie, osobnostního rozvoj a koučink.

3Mgr. Ing. Vladimíra Hrdličková, Centrum GAIA2 pobočky

Psychologické individuální, párové a rodinné poradenství, psychoterapie, osobnostního rozvoj a koučink.

4Dům seniorů Liberec - Františkov, příspěvková organizace2 pobočky

2.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Domažlická 880/8, Liberec Bezdlužná

Provozujeme Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem. Poskytujeme pravidelnou péči a zázemí seniorům. Kapacita zařízení je až 200 míst. Cílová skupina jsou senioři starší 65 let.

5Kolářová Vendula, Mgr. - privátní psycholog a psychoterapeut

Privátní poradenské, psychologické a psychoterapeutické služby se zaměřením na klinickou psychologii, psychoterapii a vzdělávání.

6Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené, Liberec, Lužická 920/7,…

Speciální škola rodinného charakteru s individuálním přístupem pro děti s tělesným postižením a se zdravotním či jiným znevýhodněním. V každé třídě je vzděláváno 6 až 13 žáků. Celková maximální kapacita školy je 180 žáků. Poskytujeme: 1) Předškolní vzdělávání (MŠ) 2) Základní vzdělávání 3)…

7SHIFT CENTRUM - Ing. Tomáš Půlpán1 pobočka

Nabídka poradenství v oblasti rozvoje osobnosti a firemního rozvoje. Provoz kurzů orientálního tance, rodinné a firemní konstelace. Zaměřujeme se na koučování, vzdělávací moduly a workshopy.

8Centrum intervenčních a psychosociálních služeb Libereckého kraje - Poradna pro…6 poboček

Konopeova 812/2, Česká Lípa
Otevřeno do 15:00

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy. Nabízíme psychologické a sociálně právní poradenství, skupinovou psychoterapii a krizovou intervenci. Pomáháme při přípravě žádosti o náhradní rodinnou péči.

9ExVA s.r.o.1 pobočka

Hrnčířská 2985, Česká Lípa
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Rekvalifikační kurzy, kurzy pro veřejnost, zprostředkování práce, služby pro rodinu a domácnost, poradenství v oblasti osobní hygieny, služby související s péčí o vzhled, zprostředkování obchodu a služeb, výuka cizích jazyků, lektorská činnost.

10Bosák František, Ing.

Poskytujeme poradenství v oboru rozvoj osobnosti. Umožňuje nahlédnout na místo v rodinném systému a také zobrazit duševně-duchovní souvislosti. Dále v životě vytváříme nový rodinný systém, kam patří naši partneři/partnerky, expartneři, a naše děti, včetně těch počatých a nenarozených. Náš původní…


Firmy v dalších lokalitách


Rodinná poradna v lokalitě Liberecký kraj – detailní popis

V oblasti Liberecký kraj se nachází několik rodinných poraden, které jsou otevřeny pro veřejnost. Tyto poradny jsou vedeny zkušenými terapeuty a psychologové, kteří mají dlouholeté zkušenosti s prací s rodinami. Poradny jsou vybaveny moderními technologiemi a poskytují klientům individuální přístup.

Rodinná poradna v oblasti Liberecký kraj nabízí následující služby:

1. Poradenské sezení - klienti mohou navštívit poradnu a konzultovat své problémy s terapeutem. Terapeut pomáhá klientům najít řešení a poskytuje jim podporu.

2. Terapeutické skupiny - klienti se mohou zúčastnit terapeutických skupin, kde se setkávají s lidmi, kteří procházejí podobnými situacemi. Skupiny jsou vedeny terapeutem a mají terapeutický charakter.

3. Poradenské telefonické linky - klienti mohou zavolat na poradenskou linku a konzultovat své problémy s terapeutem. Tato služba je vhodná pro ty, kteří nemohou navštívit poradnu osobně.

4. Poradenské webové stránky - klienti mohou najít užitečné informace a tipy na webových stránkách poradny. Stránky obsahují také kontaktní formulář, kterým mohou klienti kontaktovat terapeuta.

Rodinná poradna v oblasti Liberecký kraj je otevřena pro všechny, kteří potřebují pomoc s řešením rodinných problémů. Terapeuti jsou připraveni pomoci klientům najít řešení a poskytnout jim podporu v těžkých situacích.