Rozvíjení tvořivosti dětí – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho aktivit, které podporují rozvíjení tvořivosti u dětí. Tyto aktivity jsou zaměřeny na různé věkové skupiny a zahrnují například výtvarné dílny, hudební kroužky, divadelní představení a mnoho dalšího.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Mateřská škola Montessori Jablonec nad Nisou, Zámecká 10, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Zámecká 223/10, Jablonec nad Nisou Bezdlužná Ověřená

Provozujeme mateřskou školu pro 60 dětí s vlastní jídelnou a zahradou, aplikující metodu Marie Montessori. Provozujeme i lesní třídu.

2Mgr. Markéta Šmídová - miniškolka Lumpík

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Husova 1319/23, Brandýs nad Labem
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provoz soukromé mateřské školky se zaměřením na rozvoj dovedností, tvořivosti a správných návyků dětí v malé skupině (do 15 dětí). Individuální přístup, děti od 2 let.

3Nekolová Alena1 pobočka

Provoz soukromé mateřské školy se zaměřením na rozvoj dovedností, tvořivosti a správných návyků dětí v malé skupině.

4Mateřská škola Terezínská ul. Lovosice

Terezínská 907/42, Lovosice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Preferujeme estetické činnosti z důvodu jejich významu pro všestranný harmonický rozvoj osobnosti dítěte. Vedeme děti k samostatnosti a tvořivosti. Veškeré naše činnosti se odvíjí od ročních období a jejich barev. Spolupracujeme s rodinnou a chceme se přiblížit co nejvíce rodinné výchově. Nabízíme…

5Studio aktivit a vzdělávání, o.p.s.

Studio aktivit a vzdělávání, o.p.s., se sídlem 5. května 796/52, 140 00, Praha-Nusle, v okrese Praha 4 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 853, Městský soud v Praze. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: vzdělání…

6Občanské sdružení Zvoneček

Sdružujeme děti předškolního věku za účelem rozvoje jejich umělecké tvořivosti a dramatického projevu.

7ZŠ a MŠ Jestřebí 182 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jestřebí 18, Jestřebí Bezdlužná

Státní mateřská škola. Podporujeme zdravý tělesný, psychický a sociální rozvoj dítěte. Snažíme se naučit dítě samostatnosti, tvořivosti a sebedůvěře.

8EduArt

Naším oborem je podpora rozvoje tvořivosti žáků a učitelů jako jedné ze základních metod vzdělávání pomocí grafických metod.

9Mateřská škola PASTELKA Praha

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Španielova 1316/27, Praha 6 - Řepy Bezdlužná

Mateřská škola PASTELKA se nachází v panelákové zástavbě sídliště Řepy II. Našim dlouhodobým záměrem je pro dítě přirozenou formou, v podnětném a vstřícném prostředí zprostředkovávat a nabízet dětem takové situace a aktivity, které budou rozvíjet jejich osobnost, zdravé sebevědomí, osobní…


Firmy v dalších lokalitách


Rozvíjení tvořivosti dětí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Děti se zde mohou naučit novým dovednostem a rozvíjet své schopnosti v různých oblastech. Tyto aktivity jsou nejen zábavné, ale také velmi prospěšné pro dětský vývoj. Rozvíjení tvořivosti u dětí je velmi důležité, protože jim pomáhá rozvíjet svou osobnost a sebevědomí. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho možností, jak podpořit tuto důležitou oblast dětského vývoje.