Ruční, domácí výroba keramických mís, misek – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1NEVERS, společnost historických aktivit, o.s.

Nevers, společnost historických aktivit, o.s. nabízí zájemcům výuku historického šermu. Zabýváme se šermířským uměním z období třicetileté války. Nabízíme solidní zázemí, výborný kolektiv a výuku historického šermu s přihlédnutím na jeho funkčnost a logiku boje. Vycházíme z učení italských…

2STAR IMPEX, spol. s r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Náchodská 2907, Praha 9 - Horní… Bezdlužná

Orientální exkluzivní zboží a výrobky. Můžete si být jistí jejich originalitou a místem původu. Bytové dřevěné doplňky jako žirafy, kočky, sloni, pelikáni a mnoho dalšího. Dále nabídka parfémů, bižuterie.

3Keramická dílna Jana Dušková

5.0
★★★★★
★★★★★
(62)
Lužice 47, Lužice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme ručně modelovanou zahradní a dekorativní keramiku. Specializujeme se na výrobu květináčů, mís, váz, retro misek, svícnů, lucerniček a mnoho dalších zajímavých produktu.

4Jizerská porcelánka, s.r.o.

Údolní 138, Desná v Jizerských…
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu technického a laboratorního porcelánu a na výrobky pro sklářský průmysl. Dále vyrábíme porcelánové trubice pro pojistky vysokého napětí.

5Černá Jana - Italisima home - On-line prodej dekorativních bytových doplňků

9. května 24, Litvínov-Horní…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozujeme kamennou prodejnu v centru Litvínova a internetový obchod s bytovými doplňky a dekoracemi. V naší nabídce najdete skleněné a keramické vázy, lampy, sošky, rámečky, tácy, mísy a hrnky. Nabízíme dále malované obrazy, fotoportréty měst a osobností, vonné svíčky, svícny, umělé květiny a…

6Sagač Ivan

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Milady Horákové 548…, Praha 7 -Holešovice
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Děláme výrobu ozdobných předmětů a keramických i porcelánových výrobků a dále nabízíme hrnky a šálky a konvice a cukřenky a mísy a dále i poskytujeme aromalampy a svícny.

7Thun 1794, a.s.3 pobočky

Naším oborem je výroba a prodej porcelánových výrobků pro domácnosti a hotely, dětského porcelánu, zapékacích mís, kuchyňských doplňků, hrnků a talířů.

8T M Glass s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí 5. května 52, Libochovice Bezdlužná

Jsme ryze česká obchodně-výrobní firma navazující na naší rodinnou dvacetiletou tradici v oboru sklářské výroby a obchodu. Specializujeme se velkoobchodní prodej skla, porcelánu. Nabídku zhotovení dekorací a firemních log podle předlohy. Potřebujete-li originální dárek ze skla - projděte si naši…

9HANA TRADING s.r.o. - JAPONSKÉ A ORIENTÁLNÍ ZBOŽÍ

5.0
★★★★★
★★★★★
(37)
Michelská 715, Praha 4 - Michle Bezdlužná

Specialista na japonské zboží s dlouholetou tradicí. Rýže, nudle, sojové omáčky, řasy, wasabi, mražené ryby na suši, rýžová vína, japonská piva a mnoho dalšího.

10ORRERY IMPORT/EXPORT AGENCY s.r.o.

Všetatská 20/13, Miškovice-Praha 9
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

ORRERY IMPORT/EXPORT AGENCY s.r.o., se sídlem Všetatská 20/13, 196 00, Miškovice-Praha, v okrese Praha 9 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 268365, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je:…


Firmy v dalších lokalitách


Ruční, domácí výroba keramických mís, misek v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Ruční, domácí výroba keramických mís, misek najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.