Servis airbagů u automobilů, vozů – Střední a Severní Čechy

Airbagy jsou důležitou součástí bezpečnosti v moderních automobilech. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho vozidel vybaveno těmito ochrannými prvky, které mají za úkol minimalizovat riziko zranění při nehodě.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1AUTOCENTRUM Byškovice, s.r.o.

Opravujeme silniční automobily všech značek.

2Rolenec David - autovrakoviště Škoda

Pražská 83, Neratovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vrakoviště Škoda - prodej a výkup náhradních dílů Škoda , prodej a výkup vozidel všech značek v jakémkoli stavu , ekologická likvidace vozidel. Autopůjčovna, půjčovna dodávek a přívěsů.

3Štočková Miroslava - Projekt TECH

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dr. Milady Horákové…, Liberec VI-Rochlice

Nabízíme a provádíme autodiagnostiku i opravy elektronických systémů automobilů a dále odblokování autorádií či opravy digitálních tachometrů a reaktivace airbagů.

4KHOL PETR-AUTOSERVIS

Žiželice 80, Žiželice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme Vám široké spektrum servisních služeb. Opravujeme nová i starší vozidla všech tuzemských a světových značek. U všech vozů zajišťujeme běžnou údržbu (servisní a inspekční prohlídky) stejně jako autorizované autoservisy. O Váš vůz se stará náš tým mechaniků používající moderní, technologie…

5Mleziva Jiří - Autoservis

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 772/54, Praha 5-Smíchov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Autoservis MLEZIVA, který úspěšně působí na trhu již 12. rokem. Naší hlavní specializací jsou kompletní opravy vozů z koncernu VOLKSWAGEN (AUDI, SEAT, ŠKODA a VOLKSWAGEN) včetně diagnostiky a seřizování, ale stejnou péči věnujeme i Vašim dvoustopým mazlíčkům jiných továrních značek.Provádíme…

6Schindelar s.r.o.- náhradní díly BMW a MINI

Pražská 16, Praha 15-Hostivař
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz autoservisu vozidel BMW, MINI a motocyklů BMW a Husqvarna. Provádíme opravy a diagnostiky vozidel včetně montáží airbagů, CD či DVD měničů, GPS navigací a brzdových částí i tažných zařízení, xenoxů a dalších. Dále provádáme instalace immobilizérů. Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej…

7Kubeš Libor - Airbagy a díly Semily

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vladimíra Komárka…, Semily Bezdlužná

Specializujeme se na prodej a montáž airbagů, palubních desek a pásů. Věnujeme se také reaktivaci řídících jednotek na všechny typy vozů od roku 1995. K dispozici máme také spoustu dalších mechanických náhradních dílů jako kapoty, nárazníky, chladiče, plasty pod motor, výfuky, motory a další. Vše…

8Auto Alles, s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(248)
Jakub 87, Církvice

Vykupujeme a prodáváme nové a použité díly na vozy Škoda. Nabízíme servis, výměnu olejů, reaktivaci jednotek, airbagů, klimatizací a pneumatik.

9Malíř Ladislav

opravy spotřební elektroniky, autoelektroniky, satelitní techniky či elektronických komponentů airbagů včetně montáže autoalarmů.

10CZ TRADE SERVIS s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
K Jinočanům 120, Praha 13-Třebonice Bezdlužná

Nabízíme náhradní díly značek Audi, Volkswagen a Porsche včetně pneumatik a alu kol. Prodáváme pneumatické vzduchové tlumiče, kompresory a kryty motorů, nárazníky i kapoty a tažná zařízení včetně prodeje světel, mřížek i airbagů a vyhřívaných sedaček. Zajišťujeme servisní práce a diagnostiku.


Firmy v dalších lokalitách


Servis airbagů u automobilů, vozů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pokud se vám stane, že se váš airbag aktivuje, je nutné zajistit jeho okamžitou opravu. V oblasti Střední a Severní Čechy existuje mnoho specializovaných servisů, které se věnují opravě a výměně airbagů. Tyto servisy mají k dispozici nejen kvalifikované techniky, ale také moderní technologie, které umožňují rychlou a efektivní opravu. Pokud máte jakékoli problémy s airbagy ve vašem vozidle, neváhejte kontaktovat specializovaný servis v oblasti Střední a Severní Čechy. Vaše bezpečnost je na prvním místě.