Servis osobních aut Mercedes Benz – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Hoffmann a Žižák spol. s r.o.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(303)
Zápy 255, Brandýs nad Labem… Bezdlužná

Prodejce osobních a užitkových vozů zn. MERCEDES-BENZ. Autorizovaný servis. Prodej i na leasing.

2Šafus Josef - Šaome

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Rýznerova 177/10, Únětice
Otevřeno od 8:00

Autoservis. Specializujeme se na automobily Mercedes Benz, provádíme servis všech značek.

3Radek Prchal - MB Station

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Údolní 212/1, Praha 4 - Braník

Zajišťujeme kompletní servis osobních i dodávkových vozů značky Mercedes Benz. Provádíme opravy vozidel i karoserií, diagnostiku, lakování, výměnu skel, odtahy, autoelektriku, správu vozových parků, pneuservis, likvidaci pojistných událostí a další.

4M 3000, a.s. - Mercedes-Benz a Mercedes-AMG

4.1
★★★★★
★★★★★
(212)
Šaldova 36, Praha 8 - Karlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Autorizovaný prodejce a servis vozidel značky Mercedes-Benz a Mercedes-AMG. Firma M 3000, a.s. se již od roku 1998 profiluje jako významný prodejce a servis osobních a užitkových vozidel značky Mercedes-Benz v Praze a České republice. Od samého začátku jsme se orientovali na ty zákazníky, kteří na…

5CAR MOTORS MB s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Koněvova 411/143, Praha 3 - Žižkov
Otevřeno od 8:00

Nabízíme servis a prodej vozů Mercedes Benz. Prodej předváděcích a manažerských vozů. Zajištění financování včetně výkupu vozů na protiúčet. Dále nabízíme servis a opravárenskou činnost i pro další značky osobních vozidel.

6MB station s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(49)
U Stavoservisu 646…, Praha 10-Malešice
Otevřeno od 8:00

Nabízíme kompletní servis osobních i dodávkových vozů značky Mercedes Benz. Provádíme opravy vozidel a karoserií či diagnostiku, lakování i geometrie a výměnu skel, řešení pojistných událostí, odtahy, autoelektriku a opravy převodovek přímo na provozovně včetně správy vozových parků, pneuservis a…

7Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Daimlerova 2296/2, Praha 11-Chodov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabídka prodeje a servisu osobních, dodávkových či nákladních vozidel značky Mercedes-Benz a smart. Dále nabídka použitých osobních vozidel. Dodávky náhradních dílů a příslušenství.

8Pecháček Ondřej

4.1
★★★★★
★★★★★
(807)
Vídeňská 619/142, Praha 4-Kunratice
Otevřeno od 9:00

Provoz servisu osobních a dodávkových vozů Mercedes-Benz a užitkových vozidel typu Vaneo, Viano, Vito a Sprinter. Provádíme mechanické práce či přípravu vozů na STK, montáž tažných zařízení a další.

9AUTO - RACING s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Plzeňská 152/162, Praha 5-Smíchov

Prodej vozů Mercedes Benz. Nabízíme nové i zánovní vozy. Dále zajišťujeme odborný autoservis a prodej originálních náhradních dílů Mercedes Benz včetně doplňků a zajištění financování či pojištění.

10Plohák Luděk

Provádíme opravy dodávek i osobních vozů Mercedes Benz. Dále nabízíme prodej nových, originálních a výkup z druhovýroby náhradních dílů. Odstraňujeme mechanické závady a po dobu opravy vozu zákazníka, můžeme zapůjčit náhradní vozidlo. Provádíme přípravu vozů na STK a seřizování dieselmotorů.


Firmy v dalších lokalitách


Servis osobních aut Mercedes Benz v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Servis osobních aut Mercedes Benz najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.