Servis osobních aut, vozů Lancia – Střední a Severní Čechy

Lancia je italská automobilka, která se specializuje na výrobu osobních aut. Pokud vlastníte vozidlo této značky a hledáte kvalitní servis a opravu, můžete se obrátit na odborníky v oblasti Střední a Severní Čechy.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Autocentrum Roškota-Janoušek s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(81)
Hlavní 101, Křenice Bezdlužná

Poskytujeme vozy značky Fiat. Zajišťujeme autoservis vozidel značek Fiat, Alfa Romeo a Lancia. Provozujeme autobazar, autolakovnu a prodáváme autodíly.

2AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.5 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 810/16, Praha 10 - Hostivař

Výměna autoskel, montáže, maloobchod, velkoobchod, prodej, servis, opravy, expresní montáže: automobilová skla - autoskla pro všechny osobní i nákladní automobily, autobusy - značky SEKURIT, PILKINGTON, AGC Automotive, servis autoskel, oprava autoskel, výměna autoskel - zadní autosklo, přední…

3Novotný Martin - Fiat

4.7
★★★★★
★★★★★
(22)
Dělnická 1190/17, Liberec VI-Rochlice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výkupem a prodejem vozů značek Fiat, Alfa a Lancia. Dále se zabýváme prodejem a servisem užitkových vozů Fiat, Citroën a Peugeot.

4IMOFA, spol. s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(302)
Milevská 922/2, Praha 4 - Podolí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost IMOFA spol. s .r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti prodeje vozů a autorizovaný servis automobilů.

5HUBATKA Petr

4.9
★★★★★
★★★★★
(65)
Borodinská 40/5, Praha 10-Vršovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz autoservisu s nabídkou oprav vozů italských značek Alfa Romeo, Fiat a Lancia včetně servisu, plnění, čištění a dezinfekce autoklimatizací.

6Hartmanová Romana

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Budovcova 635, Mnichovo Hradiště Bezdlužná

Tažná zařízení pro vozy Audi, BMW,Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai,Chevrolet, Chrysler,Jeep, Kia, Lancia, Land-Rover , Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Multicar, Nissan, Opel, Peugeot, Range-Rover, Renault, Saab, Seat, SSangyong, Subaru, Suzuki, Toyota, Vaz, Volvo, VW.

7S.T.K. servis Praha s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Borodinská 40, Praha 10 Bezdlužná

Zabýváme se přípravou a zprostředkováním provedení měření emisí (ME) a technické kontroly (TK) na příslušných stanicích (STK) a to u osobních a lehkých dodávkových vozidel.

8ITALMOTORI s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(70)
Lopuchová 1506/4, Vršovice-Praha 10 Bezdlužná

ITALMOTORI s.r.o., se sídlem Lopuchová 1506/4, 101 00, Vršovice-Praha, v okrese Praha 10 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 281416, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: opravy silničních…

9FENEZTRA s.r.o. (pobočka Praha 14-Kyje)1 pobočka

Průmyslová 881, Praha 14-Kyje
Dnes už má zavřeno

Provádíme opravy a servis automobilů včetně záruční i pozáruční servisní služby. Specializujeme se na italské auta značek Alfa Romeo, Fiat a Lancia. Provádíme diagnostiku. Dále nabízíme běžné i kompletní renovace veškerých veteránů.


Firmy v dalších lokalitách


Servis osobních aut, vozů Lancia v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tito profesionálové mají bohaté zkušenosti s opravami a údržbou vozidel Lancia a jsou schopni vám poskytnout kompletní servis včetně diagnostiky, výměny dílů a oprav karoserie.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho specializovaných autoservisů, které se zaměřují na opravy a údržbu vozidel Lancia. Tyto servisy disponují moderní technologií a kvalifikovanými techniky, kteří jsou schopni rychle a efektivně vyřešit jakékoli problémy s vaším vozem. Navíc vám nabídnou kompletní servis včetně pravidelné údržby, výměny oleje a filtrů, kontrolu brzd a pneumatik a dalších důležitých součástí vašeho vozu.

Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní servis pro vaše osobní auto Lancia v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky v této oblasti. Tyto servisy vám poskytnou nejen kvalitní služby, ale také vám pomohou udržet vaše vozidlo v perfektním stavu a prodloužit jeho životnost.