Servisní organizace pro finanční poradce – Střední a Severní Čechy

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1ABSOLUT-IN s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Seifertova 455, Praha 3 - Žižkov Bezdlužná

Společnost ABSOLUT-IN poskytuje již od roku 2001 stále se rozšiřující sortiment poradenských služeb. Atraktivní na ní není jen široké spektrum oborů činnosti, ale i koncepce inteligentního poradenství, při němž poradci nejen zprostředkovávají klientům vhodné produkty, ale rovněž jim poskytují…

2Broker Trust, a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(15)
Hanusova 1411/18, Praha 4
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Jsme největší servisní organizací pro nezávislé finanční poradce a zprostředkovatele v ČR, působící na trhu od roku 2001. Poskytujeme zázemí pro více než 2000 aktivních poradců. Našich služeb využívají stovky poradenských firem od jednotlivců až po velké síťové firmy.

3Nováková Alena, Ing.- Účetní a daňový servis - Ing. Alena Nováková, Ing. Marie…

Poskytujeme veškerý účetní a daňový servis jak pro jednotlivce, tak pro firmy a také pro neziskové organizace. Pomáháme s právními aspekty při likvidaci firem. Nabízíme účetní, finanční a daňové poradenství. Dle telefonické dohody lze sjednat schůzku s klientem.


Firmy v dalších lokalitách


Servisní organizace pro finanční poradce v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Servisní organizace pro finanční poradce najdete 3 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 3 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.