Školení řidičů referentských vozidel – Střední a Severní Čechy

Školení řidičů referentských vozidel je v oblasti Střední a Severní Čechy stále více vyhledávanou službou. Tato oblast se stává centrem pro vzdělávání řidičů, kteří chtějí získat potřebné znalosti a dovednosti pro řízení referentských vozidel.

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1AUTOCENTRUM PIMES s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Nad Vršovskou horou…, Praha 10 – Michle
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Chcete se naučit řídit? Pak se přihlaste do naší autoškoly. Nabízíme vám výcvik skupin AM, A1, A2, A, B, BE i výcvik skupin C, D a CE. Zajišťujeme přezkoušení k vrácení řidičského průkazu. Součástí naší autoškoly je školicí centrum, kde vám nabízíme profesní školení řidičů a školení řidičů…

2WYRWOLOVÁ – AUTOŠKOLA6 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(31)
Opálová 120/13, Praha 5 – Slivenec Bezdlužná Ověřená

Jsme moderní autoškola s tradicí. Nabízíme výcvik řidičů B, B96, BE, C, CE a D, dále kondiční jízdy, vrácení řidičského průkazu a školení řidičů (profesní školení, referentské školení). Navštivte nás! Máme 4 pobočky v Praze.

3Noháček Vladimír - Autoškola Noháček2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tř. Jana Švermy 255, Pečky Bezdlužná

Provádíme výuku a výcvik skupin: Am, A1, A18, A21, B, BE, C, CE, D, T. Zajištění školení profesní způsobilosti, školení řidičů referentských vozidel, kondiční jízdy.

4Kulhavý Tomáš - Autoškola Kulhavý

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Leoše Janáčka 883, Kolín Bezdlužná

Provoz autoškoly a akreditovaného školicího střediska. Nabízíme výcvik řidičů všech skupin (A, B, B1, BE, C, CE, D), školení řidičů referentských vozidel, školení profesní způsobilosti (vstupní a pravidelná), certifikace řidičů, kondiční jízdy.

5Tomáš Sehnal - autoškola

2.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Dukelská 440 , Mladá Boleslav Bezdlužná

Nabízím výcvik řidičů skupiny B, školení řidičů referentských vozidel nebo kondiční jízdy.

6Říha Luděk - autoškola

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Nádražní 2040, Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola Říha poskytuje výcvik řidičů skupin A, B, C, D, E, školení řidičů, kondiční jízdy a poradenství. Autoškola vznikla v lednu 1989. Za dobu svojí existence přivedla ke zkouškám odborné způsobilosti tísíce uchazečů o získání řidičského oprávnění všech skupin.

7Vágner Aleš

4.6
★★★★★
★★★★★
(38)
17. listopadu 51/1, Říčany Bezdlužná

Provoz autoškoly nabízející výcvik pro získání řidičského oprávnění pro skupiny A, AM, A1, A2, B, B+E, C, C+ a D včetně školení řidičů profesionálů. Zajišťujeme vstupní i pravidelné školení řidičů C, C+E, D a D+E či přípravu školení řidičů referentských vozidel ve firmách.

8Smítka Jindřich - autoškola Autosprint

Naše autoškola v Příbrami nabízí výcvik všech skupin řidičského oprávnění. Nabízíme též komplexní služby v oblasti školení řidičů. Poskytujeme jak školení řidičů profesionálů, tak i školení řidičů referentských vozidel. Potřebujete získat profesní průkaz řidiče nebo absolvovat pravidelné školení na…

9Autoškola Flegel s.r.o. - Řidičské průkazy, školení řidičů Praha4 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(218)
Konzumní 252/12, Praha 9 - Hloubětín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola Flegel Praha nabízí školení pro získání profesního průkazu, školení řidičů profesionálů (nad 3,5 t) a řidičů referentů (do 3,5 t). Možnost rekvalifikačních výcviků. Dále provádíme výcvik všech skupin řidičských oprávnění, kurzy pro budoucí učitele autoškoly, kondiční jízdy a výuku v…

10AUTOŠKOLA Kříž

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Jindřicha Plachty…, Praha 5 - Smíchov Bezdlužná

Naše autoškola je akreditované školící středisko pro profi řidiče. Poskytujeme již téměř 20 let výuku a výcvik řidičů všech skupin. Kvalitní učebnice včetně CD s testy v ceně. Standardní možnost splátek, bez navýšení školného. Vlastní PC učebna. Trpěliví a zkušení instruktoři. Velmi individuální…


Firmy v dalších lokalitách


Školení řidičů referentských vozidel v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Školení je zaměřeno na bezpečné a efektivní řízení těchto vozidel, a to v souladu s platnými předpisy a normami.

Školení řidičů referentských vozidel v oblasti Střední a Severní Čechy je poskytováno kvalifikovanými instruktory, kteří mají bohaté zkušenosti s řízením těchto vozidel. Školení je rozděleno do teoretické a praktické části, které jsou navzájem propojeny a doplňují se. V teoretické části se řidiči seznámí s platnými předpisy a normami, které se týkají řízení referentských vozidel. V praktické části se pak řidiči naučí bezpečně a efektivně řídit tato vozidla v různých situacích.

Školení řidičů referentských vozidel v oblasti Střední a Severní Čechy je vhodné pro řidiče, kteří chtějí získat nové pracovní příležitosti nebo se rozvíjet v oboru. Školení je také vhodné pro řidiče, kteří již mají zkušenosti s řízením referentských vozidel, ale chtějí si osvěžit své znalosti a dovednosti.

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici široká nabídka školení řidičů referentských vozidel, která jsou přizpůsobena potřebám jednotlivých řidičů. Školení je poskytováno v moderních a dobře vybavených prostorách, které umožňují efektivní vzdělávání.

Pokud hledáte kvalitní školení řidičů referentských vozidel v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte a kontaktujte odborníky, kteří vám pomohou získat potřebné znalosti a dovednosti pro bezpečné a efektivní řízení těchto vozidel.