Školení řidičů z povolání – Střední a Severní Čechy

Školení řidičů z povolání je klíčovou oblastí v oblasti Střední a Severní Čechy. Tato oblast se stává stále důležitější, protože požadavky na bezpečnost na silnicích se zvyšují.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Říha Luděk - autoškola

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Nádražní 2040, Benešov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Autoškola Říha poskytuje výcvik řidičů skupin A, B, C, D, E, školení řidičů, kondiční jízdy a poradenství. Autoškola vznikla v lednu 1989. Za dobu svojí existence přivedla ke zkouškám odborné způsobilosti tísíce uchazečů o získání řidičského oprávnění všech skupin.

2Paták Jaroslav4 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Čs. armády 3, Příbram IV Bezdlužná

Autoškola - výuka k získání nebo rozšíření všech skupin řidičského oprávnění, školení řidičů z povolání k získání profesní způsobilosti, kondiční jízdy.

3Leoš Pecháček - školení řidičů Praha

Leoš Pecháček - školící středisko řidičů, školení VZV, školení BOZP, PO, školení řidičů motorových vozidel školíme řidiče obsluh manipulačních vozíků, jeřábů, vazačů. Školení zaměstnanců a OSVČ v BOZP a PO, vč. zpracování příslušné dokumentace, konzultace a poradenství. Dle potřeby provedeme…

4AUTOŠKOLA Kříž

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Jindřicha Plachty…, Praha 5 - Smíchov Bezdlužná

Naše autoškola je akreditované školící středisko pro profi řidiče. Poskytujeme již téměř 20 let výuku a výcvik řidičů všech skupin. Kvalitní učebnice včetně CD s testy v ceně. Standardní možnost splátek, bez navýšení školného. Vlastní PC učebna. Trpěliví a zkušení instruktoři. Velmi individuální…

5Autoškola Šrejbr Litoměřice

Pobočku naší autoškoly najdete v Litoměřicích v ulici Liškova č. 502. Vyučujeme skupinu B. Výuka pomocí velkoplošné projekce, klimatizovaná vozidla, PC a vysokorychlostní internet na učebnách. Provádíme vstupní i pravidelná školení řidičů z povolání pro skupiny řidičských oprávnění C, C+E, D. Naše…

6Krešlová Anna1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(23)
Na Pískovně 659/28, Liberec XIV… Bezdlužná

Nabídka provozu autoškoly. Dále poskytujeme povinné školení řidičů z povolání a řidičů referentských vozidel a zapůjčujeme výukové knihy.

7AUTOEXPERT Praha , spol. s r.o.

Provoz autoškoly s nabídkou řidičských kurzů, kondičních jízd, školení a přezkoušení řidičů či školy smyku. Provádíme výuku pro oprávnění skupiny A, B, C a E.

8AUTOŠKOLA Petr Kříž Flegel s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(75)
Ocelářská 2274/1, Praha 9-Libeň
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Provoz autoškoly s nabídkou výcviku řízení motorových vozidel všech skupin, školení řidičů z povolání i referentů a kondičních jízd. Nabízíme profesní přezkoušení pro řidiče autobusů, C nad 7500 kg a řidiče taxi. Poskytujeme autobusovou dopravu osob.

9Hanuš Tomáš - Autoškola

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Poděbradská 56/186, Praha 9 - Hloubětín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše autoškola zajišťuje výuku skupin A, B, C, D, E, školení řidičů a zajišťuje pravidelná školení řidičů z povolání. V současné době připravujeme akreditované školicí středisko v Nehvizdech.

10Cikán Radek1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Klíšská 979/129, Ústí nad Labem-Klíše Bezdlužná

Poskytujeme výuky řidičského oprávnění pro skupiny A, B, C a E, kondiční jízdy i školení řidičů z povolání a řidičů referentských vozidel.


Firmy v dalších lokalitách


Školení řidičů z povolání v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Školení řidičů z povolání je nezbytné pro zajištění bezpečnosti na silnicích a pro zlepšení kvality dopravy.

Školení řidičů z povolání v oblasti Střední a Severní Čechy zahrnuje různé kurzy, které jsou zaměřeny na zlepšení dovedností a znalostí řidičů. Tyto kurzy zahrnují například školení v oblasti bezpečnosti na silnicích, školení v oblasti řízení nákladních vozidel, školení v oblasti řízení autobusů a další.

Školení řidičů z povolání v oblasti Střední a Severní Čechy je poskytováno kvalifikovanými instruktory, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti dopravy. Tyto instruktory jsou schopni poskytnout řidičům nejen teoretické znalosti, ale také praktické dovednosti, které jsou nezbytné pro bezpečné řízení vozidel.

Školení řidičů z povolání v oblasti Střední a Severní Čechy je důležité pro zajištění bezpečnosti na silnicích a pro zlepšení kvality dopravy. Pokud hledáte kvalitní školení pro řidiče z povolání v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se obrátit na odborníky v této oblasti. Tyto odborníky najdete na internetu, kde najdete mnoho společností, které poskytují školení řidičů z povolání v oblasti Střední a Severní Čechy.