Slupovací barvy na sklo – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1STOMIX, spol. s r. o. - expert na zateplení5 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(18)
Hlavní 828, Hovorčovice Bezdlužná

STOMIX Praha, Hlavní 828, 250 64 Praha - Hovorčovice, 602 719 849, Nabízíme zateplovací systémy, fasádní, interiérové omítky a barvy, lepicí a stěrkové tmely, základní a penetrační nátěry, povrchové úpravy stěn v interiéru s použitím sklovláknitých tapet, systémová řešení pro podlahy, balkony a…

2Huja Jaromír1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
náměstí starosty…, Kladno Bezdlužná

Internetový prodej a prodejna výtvarných potřeb. Nabízíme barvy Pébéo - akrylové, olejové, temperové. Barvy na textil, hedvábí, dřevo, plasty, sklo a keramiku. Hedvábné šátky, šály, malířská plátna, rámy, stojany, štětce. Barevné papíry, bloky, pastelky, tužky a keramické hlíny.

3Ing. Miroslav Jančar

Nabízím komplexní sklenářské práce. Zajišťuji rámování a paspartování obrazů i prodej malířských potřeb, pláten, napínacích rámů, barev i štětců. Zabývám se i prodejem obrazů.

4J.E.C. - INTERIER , s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(11)
Žižkova 530, Česká Lípa Bezdlužná

Zaměřuje se na specializovaný prodej tapet, lamelových dveří, polystyrenových stropnic, lišt a barev. Odborné poradenství k našemu sortimentu je samozřejmostí.

5Zaoralová Kateřina, Ing.

4.4
★★★★★
★★★★★
(79)
Dejvická 401/42, Praha 6 Bubeneč
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Při vchodu do našeho obchůdku ucítíte vůni nádherných čerstvých květin a bylinek. Pestrost barevných květů zjemňuje tradiční skandinávský nábytek a pastelové odstíny varné keramiky Mynte z produkce dánské značky Ib Laursen. Dekorace ve stylu romantického venkova umocňuje bohatý výběr luxusních…

7MB - SVING, s.r.o.14 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(253)
Skalice u České…, Skalice u České Lípy

Keramické barvy na sklo a porcelán, suroviny pro výrobu barev včetně plechových obalů, suroviny pro výrobu izolačních dvojskel, tónovací stroje a pasty, saze, matovadla, aditiva i aklydové pryskyřice.


Firmy v dalších lokalitách


Slupovací barvy na sklo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Slupovací barvy na sklo najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.