Sociálně terapeutické dílny – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna1 pobočka

Horní Poustevna 40, Dolní Poustevna Bezdlužná Ověřená

Jsme integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením. Sociální službu domov pro osoby se zdravotním postižením provozujeme v neústavním prostředí, klienti žijí v samostatných a běžně vybavených bytech. Další naše služby jsou chráněné bydlení, podpora samostatného bydlení a …

2Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna (Praha)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dolní Poustevna 40, Dolní Poustevna,… Bezdlužná

Jsme integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením. Sociální službu domov pro osoby se zdravotním postižením provozujeme v neústavním prostředí, klienti žijí v samostatných a běžně vybavených bytech. Další naše služby jsou chráněné bydlení, podpora samostatného bydlení a terapeutické dílny.

3Domov Ráček o.p.s.

Provozujeme denní stacionář s rehabilitačním a vzdělávacím programem pro osoby s mentálním či tělesným postižením. Denní stacionář s provozem od 6.30 do 17.30 hodin.

4Dobromysl o.p.s.

Naším posláním je poskytovat profesionální sociální služby dětem, mladistvým i dospělým se zdravotním postižením, včetně podpory jejich rodin a pečujících osob. Dále chceme svojí činností přispívat k odstranění negativního vnímání osob se zdravotním postižením.

5DH Liberec, o.p.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(24)
Vlčí vrch 323, Liberec Bezdlužná

Specializujeme se na poskytování sociální ústavní péče pro mentálně postižené. Provozujeme také chráněné dílny.

6Domov bez hranic Rumburk, příspěvková organizace1 pobočka

Poskytujeme sociální služby a domov pro osoby se zdravotním postižením, chráněné bydlení, sociálně terapeutické dílny osobám s mentálním a kombinovaným postižením ve věku od 19 let.

7MELA o.p.s

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Legerova 68, Kolín
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Obecně prospěšná společnost MELA o.p.s. vznikla na počátku roku 2008. Naší snahou je vytvořit další možnosti pro lidi s mentálním a kombinovaným postižením a s dlouhodobě chronickým psychiatrickým onemocněním na cestě k samostatnosti a nezávislosti, na cestě k běžnému životu v přirozených…

8JURTA

4.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Pěší 9, Děčín XXXIII… Bezdlužná

Jsme nezisková humanitární organizace působící v oblasti pomoci mladým lidem s mentálním postižením. Zajišťujeme sociální rehabilitace, podporu samostatného bydlení, sociálně terapeutické dílny. Provozujeme keramickou dílnu a zabýváme zakázkovou výrobou lité keramiky.


Firmy v dalších lokalitách


Sociálně terapeutické dílny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Sociálně terapeutické dílny najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.