Sono vyšetření malých zvířat – Střední a Severní Čechy

Sono vyšetření malých zvířat je moderní diagnostická metoda, která umožňuje zobrazit vnitřní orgány zvířete pomocí ultrazvukových vln. Tato metoda je neinvazivní a bezbolestná, což z ní dělá ideální volbu pro diagnostiku různých onemocnění u malých zvířat.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1H-vet.spol.s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(576)
Lochotínská 699, Praha 10-Horní… Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární kliniku pro malá zvířata. Léčíme nejen nemoci psů a koček, ale i nemoci králíků a malých savců. Naší specializací je interní medicína, chirurgie, ortopedie a kardiologie. V rámci kardiologie provádíme echokardiografii. Navštivte naši veterinu, o vašeho mazlíčka se…

2MVDr. Petr Coufal - Veterinární klinika Poděbrady

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Prokopova 438/23 , Poděbrady III
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Od roku 1992 působí jako veterinární ošetřovna se dvěmi veterinárními lékaři. V roce 2007 se rozrůstá o další lékařku a buduje si statut kliniky s pohotovostní péčí. Snahou je poskytovat co nejvyšší odbornou úroveň veterinární péče o svěřené pacienty a co možná nejlepší přístup k našim klientům. V…

3MVDr. Jan Šavrda - Veterinární ordinace Roztoky - Praha západ

4.9
★★★★★
★★★★★
(106)
Jana Palacha 324, Roztoky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci pro malá zvířata. Ordinace je určena pro ošetření malých zvířat (zejména psi, kočky). Poskytované služby - prevence : vakcinace, preventivní prohlídky, osvědčení pro přesuny, odčervení, interní choroby, porodnictví a gynekologie, rentgenologické vyšetření,…

4Veterinární klinika Hloubětín s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(261)
Mochovská 535/38, Praha 9 - Hloubětín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární klinika se nachází v OD Havana u stanice metra Hloubětín. Poskytuje komplexní veterinární péči, specializované pracoviště zaměřené na prevenci, diagnostiku a léčbu nemocí malých zvířat. Ambulantní pohotovost NONSTOP - 773 665 752.

5VETERINÁRNÍ KLINIKA MADA

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Kaplířova 163 , Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme kvalitní veterinární péči pro majitele exotických ptáků, plazů, malých savců a také psů a koček. Velmi rádi Vám poskytneme informace ohledně výživy, vakcinace a kastrace vašich domácích zvířat. Provádím také čipování a vystavování cestovních pasů. Klademe velký důraz na prevenci vzniku…

6Veterinární klinika - MVDr. Pavel Santar, MVDr. Miloš Sedlář

4.7
★★★★★
★★★★★
(417)
Jinonická 987/78, Praha 5 - Košíře
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní veterinární péči včetně laboratorní diagnostiky, RTG, EKG, sonografické vyšetření a další. Dále také poradenskou činnost a prodej krmiv. Možnost objednání ihned.

7MVDr. Václav Žáček - veterinární ordinace

Specializujeme se na provoz Veterinární ordinace. Nabízíme odborné poradenství, léčbu a vakcinaci malých a drobných zvířat. Provádíme mobilní RTG, sono vyšetření, léčíme i hospodářská zvířata. Zaměřujeme se na gynekologii klisen.

8Veterinární klinika Anděl

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Staropramenná 669/27, Praha 5 - Smíchov Bezdlužná

Nabízíme poskytování kompletní preventivní a léčebné péče se zaměřením na malá i exotická zvířata.

9MVDr. Jan Černý

Veterina - veterinární ordinace, prevence, léčba malých zvířat, poradenství, vakcinace, čipování, sonografické vyšetření, gynekologie, dermatologie, interna, chirurgie.


Firmy v dalších lokalitách


Sono vyšetření malých zvířat v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Sono vyšetření se provádí pomocí speciálního přístroje, který vysílá ultrazvukové vlny do těla zvířete. Tyto vlny se odražejí od vnitřních orgánů a jsou zachyceny zpět přístrojem, který je přeměňuje na obraz. Tento obraz je následně zpracován a interpretován veterinárním lékařem.

Sono vyšetření se používá k diagnostice různých onemocnění, jako jsou například problémy s játry, ledvinami, srdcem, plicemi, slinivkou břišní a dalšími orgány. Tato metoda je také velmi užitečná při diagnostice těhotenství u zvířat.

v oblasti Střední a Severní Čechy je možné provést sono vyšetření u místního veterinárního lékaře. Tento lékař je vybaven moderním ultrazvukovým přístrojem a má dlouholeté zkušenosti s diagnostikou různých onemocnění u malých zvířat.

Při sono vyšetření je zvíře umístěno na stůl a veterinární lékař aplikuje na kůži speciální gel, který umožňuje lepší přenos ultrazvukových vln. Poté přiloží přístroj na kůži a začne s vyšetřením. Celý proces trvá obvykle několik minut a je bezbolestný.

Výhody sono vyšetření:

- Neinvazivní a bezbolestná metoda diagnostiky
- Umožňuje zobrazit vnitřní orgány zvířete
- Pomáhá při diagnostice různých onemocnění
- Je užitečná při diagnostice těhotenství u zvířat

Nevýhody sono vyšetření:

- Vyšší cena oproti jiným diagnostickým metodám
- Není vhodná pro diagnostiku některých onemocnění

Celkově je sono vyšetření velmi užitečnou a moderní metodou diagnostiky u malých zvířat. Pokud máte podezření na nějaké onemocnění u vašeho domácího mazlíčka, neváhejte se obrátit na místního veterinárního lékaře v oblasti Střední a Severní Čechy a domluvit si sono vyšetření.