Soukromá okresní autobusová doprava osob – Střední a Severní Čechy

Soukromá, okresní autobusová doprava v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a pohodlný způsob dopravy. Tato doprava je určena pro jednotlivce i skupiny osob, kteří chtějí cestovat bez stresu a s maximálním komfortem.

1–10 firem z 96 nalezených Filtry

1Ing. Kristina Kubálková - Skladová služba (provozovna)1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Kostelecká 35, Mratín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám skladování a skladové služby ve vlastních budovách již od roku 1993 v Mratíně (7 km od severního okraje Prahy). Vjezd do uzavřeného skladového areálu je přímo z hlavní silnice a umožňuje přístup pro veškerou dopravu včetně TIR. Naše sklady jsou otevřeny pro firmy, drobné…

2Sky Academy, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Skalka 39, Drásov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Toužíte po vyhlídkovém letu nebo se chcete stát pilotem na zkoušku? Ve Sky Academy váš sen splníme. Provozujeme také leteckou školu a provádíme výcvik na soukromého pilota a výcvik létání v noci. Součástí našich služeb je pronájem letadel.

3ACME Domácí péče s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Železničářská 908/24, Ústí nad Labem –…
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám zdravotní služby – domácí zdravotní péči a domácí hospicovou péči. V rámci odborné ošetřovatelské péče provádíme převazy ran a proleženin, aplikace infúzí a injekcí, podání léků, péči o katetry a další úkony. Zajišťujeme vyšetření paliativním lékařem v domácím prostředí.…

4FACHMANN CZ s.r.o. - ubytování

Nabízíme ubytování v centru Mladé Boleslavi i okolí - možnost výběru lokality, vybavenosti a požadovaného standardu (TV/SAT, lednice, kuchyň, pračka apod.). Zajistíme i dopravu z letiště na hotel nebo transport na jednání z hotelu.

5HrubyMOVING s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ke Zdibsku 620, Klecany, Zdibsko Bezdlužná

Zajišťujeme stěhování soukromých osob, malých a velkých společností, stěhování pro státní správu. Zajišťujeme kompletní stěhování sídel společností na novou adresu, provádíme stěhování těžkých břemen, klavírních křídel.

6Petružálek František - Odpady

Zajišťujeme likvidaci stavebních a jiných odpadů pro soukromníky, obecní úřady a stavební firmy. Bezplatně pronajímáme kontejnery na stavby. Nabízíme zemní práce, terénní úpravy a demolice budov. Prodáváme sypké materiály (štěrk, písek, zeminu) a recykláty.

7Aeroklub Kolín

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Letiště č.p. 148, Kolín Bezdlužná

Nabízíme letecký výcvik - privátních pilotů, pilotů kluzáků, motorových kluzáků, ultralehkých letadel, parašutistických kurs a firemní akce. Jsme letecká škola pro soukromé piloty. Zajistíme vyhlídkové lety na motorových letadlech, větroních a vrtulníku.

8Šimek Vlastimil- AUTO-SLUŽBY

4.9
★★★★★
★★★★★
(45)
Průběžná 114, Dobrovíz Bezdlužná

Provoz soukromého parkoviště u letiště.

10Sporthotel Vestec - ubytování Praha západ2 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(80)
Sportovní 456, Vestec

Sport Hotel Vestec je součástí Tenis centra Head, které se nachází v obci Vestec, 11 km od centra Prahy, v blízkosti dálnice D1. Poskytuje kompletní hotelové služby s možností sportovního vyžití a relaxačního zázemí. Hotel nabízí 11 komfortně zařízených pokojů s kapacitou 23 lůžek. Pokoje jsou…


Firmy v dalších lokalitách


Soukromá okresní autobusová doprava osob v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Využití této služby je velmi jednoduché a rychlé. Stačí si zarezervovat místo v autobuse a užít si pohodlnou jízdu. Díky této dopravě se můžete snadno dostat do různých míst v oblasti Střední a Severní Čechy, ať už jde o práci, školu nebo volný čas. Navíc, soukromá, okresní autobusová doprava je velmi ekologická a šetrná k životnímu prostředí. Pokud hledáte spolehlivou a pohodlnou dopravu v oblasti Střední a Severní Čechy, soukromá, okresní autobusová doprava je tou správnou volbou pro vás.