Společné jmění manželů, manželský majetek – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho manželských párů, kteří se rozhodují o společném jmění a majetku. Je důležité si uvědomit, že manželé mají právo na společné jmění, které vzniká během manželství.

1–10 firem z 164 nalezených Filtry

1JUDr. Alena Beranová

Andělská 300/5, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno

Poskytování služeb advokátní kanceláře se zaměřením na obchodní právo a generální praxi. Dále na občanské, bytové a obchodní společnosti a družstva či rozvody a společné jmění manželů.

2Luboš Hanzlík Mgr.

Havlíčkovo náměstí…, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Advokátních služby v oblasti občanského, obchodního, rodinného (rozvody, společné jmění manželů), trestního a exekučního práva. Nabízím advokátní služby i v anglickém jazyce.

3Janoušek Milan, JUDr. - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ1 pobočka

Politických vězňů 44, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytuje komplexní právní služby v rozsahu téměř celého právního řádu České republiky, a to formou právních konzultací a porad, sepisováním smluv, podání, právních rozborů a jiných listin právního charakteru, zastupováním klientů při jednáních s protistranou či obchodními partnery atd.

4Mgr. Ivana Dvorská - advokátní kancelář

Služby advokátní kanceláře. Advokátní kancelář Benešov se specializuje na právní pomoc v oblastech: rodinné, občanské a trestní právo. Spolehnout se na nás můžete v případě řešení rodinných krizí (rozvodová řízení, vypořádání společného jmění manželů apod.), občanských záležitostí (sepisování smluv…

5JUDr. Miloslav Jindřich, notář se sídlem v Benešově1 pobočka

Tyršova 2070, Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Notářská kancelář poskytuje notářské služby včetně ověřování listin a podpisů. Vyřizuje výpisy z katastrů, rejstříku trestů a obchodních rejstříků. Zajišťuje také zakládání a změny společností, převody nemovitostí a předmanželské smlouvy.

6Advokátní kancelář Janatová Julie, JUDr.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jihovýchodní I 1619…, Praha 4 - Záběhlice

Advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby v oblasti rodinného, občanského práva, dále převody nemovitostí, zastupování v soudních řízeních, vymáhání pohledávek, právní poradenství včetně sepisování veškeré smluvní agendy. Mezi naše služby patří: úprava poměrů k nezletilým dětem,…

7Hana Udatná, JUDr. - Advokátní kancelář1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Černokostelecká 856…, Praha 10 - Strašnice Bezdlužná

Všeobecná právní praxe v oblasti práva občanského, rodinného, obchodního, trestního a správního. Právní pomoc je poskytována v široké oblasti práva jak ve věcech vyplývajících z podnikatelské činnosti, tak i občanům při běžných životních situacích. Právní pomoc je určena tuzemské i zahraniční…

8Mgr. Semecká Romana, advokát

Advokátní služby pro oblasti rozvodů, společné jmění manželů, občanské a trestní právo.

9JUDr. Panenka Josef, advokát

Poskytuji právní služby v oblasti občanského a bytového i obchodního a pracovního práva či rozvodů a společného jmění manželů.

10JUDr. Alena Křičková - advokátka2 pobočky

Naším oborem jsou právní služby se zaměřením na bytové, občanské, obchodní a trestní právo. Zaměřujeme se na rozvody a společné jmění manželů.


Firmy v dalších lokalitách


Společné jmění manželů, manželský majetek v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Toto jmění zahrnuje majetek, který byl získán během manželství, a to i v případě, že byl získán pouze jedním z manželů. V případě rozvodu manželství se společné jmění dělí mezi oba manžele. Je tedy důležité si uvědomit, že manželský majetek je společný a může být rozdělen mezi oba manžele. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít mnoho právníků, kteří se specializují na manželské právo a pomohou manželům s řešením otázek týkajících se společného jmění a majetku.