Společné jmění manželů, manželský majetek – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 189 nalezených Filtry

1Bártová Kateřina, Mgr., advokát

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Mostecká 2580, Žatec Bezdlužná

Poskytování právních služeb v obchodně právních záležitostech, občanském a trestním právu včetně rozvodů a společného jmění manželů. Advokátní služby nabízím i v anglickém jazyce.

2JUDr. Alena Beranová

Andělská 300/5, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno

Poskytování služeb advokátní kanceláře se zaměřením na obchodní právo a generální praxi. Dále na občanské, bytové a obchodní společnosti a družstva či rozvody a společné jmění manželů.

3Luboš Hanzlík Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkovo náměstí…, Kutná Hora
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Advokátních služby v oblasti občanského, obchodního, rodinného (rozvody, společné jmění manželů), trestního a exekučního práva. Nabízím advokátní služby i v anglickém jazyce.

4Janoušek Milan, JUDr. - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ1 pobočka

Politických vězňů 44, Kolín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Poskytuje komplexní právní služby v rozsahu téměř celého právního řádu České republiky, a to formou právních konzultací a porad, sepisováním smluv, podání, právních rozborů a jiných listin právního charakteru, zastupováním klientů při jednáních s protistranou či obchodními partnery atd.

5Hůlová Miroslava JUDr.

Poskytování notářských služeb.

6ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JUDr. Jiří MEDŘICKÝ

Nabízíme právní služby v oblasti občanského, obchodního a rodinného práva.

7Mgr. Ivana Dvorská - advokátní kancelář

Služby advokátní kanceláře. Advokátní kancelář Benešov se specializuje na právní pomoc v oblastech: rodinné, občanské a trestní právo. Spolehnout se na nás můžete v případě řešení rodinných krizí (rozvodová řízení, vypořádání společného jmění manželů apod.), občanských záležitostí (sepisování smluv…

8JUDr. Miloslav Jindřich, notář se sídlem v Benešově1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tyršova 2070, Benešov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Notářská kancelář poskytuje notářské služby včetně ověřování listin a podpisů. Vyřizuje výpisy z katastrů, rejstříku trestů a obchodních rejstříků. Zajišťuje také zakládání a změny společností, převody nemovitostí a předmanželské smlouvy.

9Advokátní kancelář Janatová Julie, JUDr.

Advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby v oblasti rodinného, občanského práva, dále převody nemovitostí, zastupování v soudních řízeních, vymáhání pohledávek, právní poradenství včetně sepisování veškeré smluvní agendy. Mezi naše služby patří: úprava poměrů k nezletilým dětem,…

10Hana Udatná, JUDr. - Advokátní kancelář1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Černokostelecká 856…, Praha 10 - Strašnice Bezdlužná

Všeobecná právní praxe v oblasti práva občanského, rodinného, obchodního, trestního a správního. Právní pomoc je poskytována v široké oblasti práva jak ve věcech vyplývajících z podnikatelské činnosti, tak i občanům při běžných životních situacích. Právní pomoc je určena tuzemské i zahraniční…


Firmy v dalších lokalitách


Společné jmění manželů, manželský majetek v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Společné jmění manželů, manželský majetek najdete 189 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 170 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 57 firem v regionu Střední a Severní Čechy.