Terchovské kameny – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1JAKON s.r.o. - KRBOVÁ KAMNA

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Křesomyslova 384/17, Praha 4-Nusle Bezdlužná

Zaměřujeme se na Dánská krbová kamna s automatickou regulací přívodu primárního a sekundárního spalovacího vzduchu. Krbová kamna a krbové vložky dvouplášťové ze šlechtěné oceli.

2ASSO, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Biskupská 1141/8, Praha 1 - Nové Město
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Netradiční koupelnové studio s širokou nabídkou obkladů a dlažeb ve špičkovém designu a kvalitě. Nabízíme také doplňkový sortiment.

3AKUBRA TRADE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Marie Cibulkové 386, Praha 4- Nusle
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozujeme koupelnové studio. Nabízíme obklady, dlažby, sanitární vybavení, vany,koupelnový nábytek, umyvadla. Provádíme realizace včetně kompletního full servisu. Od návrhu interiéru, exteriéru, koupelny a zařizovacích předmětů, až po jejich celkovou realizaci na klíč. Zabýváme se řešením…

4PPP PODLAHY a.s.

PPP PODLAHY a.s., se sídlem Mezi vodami 2044/23, 143 00, Modřany-Praha, v okrese Praha 4 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. B 13492, Městský soud v Praze. Právní forma Akciová společnost. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a služby neuvedené…


Firmy v dalších lokalitách


Terchovské kameny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Terchovské kameny najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.