Účetnictví neziskových organizací – Střední a Severní Čechy

Účetnictví pro neziskové organizace v oblasti Střední a Severní Čechy je klíčovou součástí správy financí a účetních záznamů. Správné vedení účetnictví je nezbytné pro zajištění transparentnosti a efektivního hospodaření s finančními prostředky.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Ekonomia JH, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kapitána Jaroše 454, Sedlčany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám profesionální služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd a personalistiky. Poskytujeme daňové poradenství a ekonomické poradenství. Věnujeme se i účetnictví neziskových organizací. V oblasti účetnictví a daní máme přes 25 let zkušeností.

2ÚČETNICTVÍ - Ing. Tomáš Paulus

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Revoluční 357/36, Poděbrady Bezdlužná

Pokud potřebujete poradit s daněmi nebo s účetnictvím, obraťte se na nás . Daní a účetnictví se není třeba bát. Dají se dělat i s úsměvem. Pro živnostníky, obchodní společnosti, občany. Specializace na nestátní neziskové organizace.

3Bartůšková Zuzana, Bc.

Nabízíme komplexní vedení účetnictví a daňové agendy pro firmy, živnostníky a neziskové organizace.

4INTER EU s.r.o.

Nabídka účetních prací, ekonomického a organizačního poradenství se specializací na zpracování účetnictví pro příspěvkové a neziskové organizace.

5Texolut s.r.o.

Vedení učetnictví a daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání. Účetnictví pro neziskové organizace, BD a SVJ. Instalatérství, topenářství.

6VGD, s.r.o.1 pobočka

2.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Bělehradská 18, Praha 4 Bezdlužná

Jsme český statutární audit podnikatelských subjektů a provádíme audit podle mezinárodních standardů a audit neziskových organizací a příspěvkových organizací a účetní závěrky.

7JIŘÍ POKORNÝ - DAŇOVÍ PORADCI s.r.o.

Specializujeme se na daňové poradenství a účetnictví podnikatelům i neziskovým organizací a to včetně zpracování daňového přiznání. Zajišťujeme ekonomické školení a kurzy organizačního poradenství.

8K KREDIT s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého 3145/41, …, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Specializujeme se na účetnictví, daně a audit pro obce a všechny typy neziskových organizací či podnikatele.

9NOMITA s.r.o.- vedení účetnictví

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Drahobejlova 2433/12, Praha 9 Bezdlužná

Naše společnost nabízí možnost outsourcingu v oblasti zpracování mezd a účetní agendy. Naše služby využívají malé a střední firmy i neziskové organizace.

10GAAD účetnictví a daně, spol. s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Konečná 844, Bakov nad Jizerou
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se zpracováním účetnictví na profesionální úrovni. Nabízíme účetní poradenství, daňové poradenství, daně a další služby.


Firmy v dalších lokalitách


Účetnictví neziskových organizací v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy existuje mnoho specializovaných účetních kanceláří, které se zaměřují právě na účetnictví pro neziskové organizace. Tyto kanceláře poskytují komplexní služby v oblasti účetnictví, včetně vedení účetních knih, zpracování daňových přiznání a dalších účetních výkazů. Díky spolupráci s odborníky na účetnictví mohou neziskové organizace v oblasti Střední a Severní Čechy získat klid a jistotu, že jejich finanční záznamy jsou v bezpečí a správně vedeny.