Účetnictví neziskových organizací – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Ekonomia JH, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kapitána Jaroše 454, Sedlčany
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám profesionální služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd a personalistiky. Poskytujeme daňové poradenství a ekonomické poradenství. Věnujeme se účetnictví neziskových organizací. V účetní, daňové, personální a ekonomické oblasti máme přes 25 let…

2ÚČETNICTVÍ - Ing. Tomáš Paulus

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Revoluční 357/36, Poděbrady Bezdlužná

Pokud potřebujete poradit s daněmi nebo s účetnictvím, obraťte se na nás . Daní a účetnictví se není třeba bát. Dají se dělat i s úsměvem. Pro živnostníky, obchodní společnosti, občany. Specializace na nestátní neziskové organizace.

3Bartůšková Zuzana, Bc.

Nabízíme komplexní vedení účetnictví a daňové agendy pro firmy, živnostníky a neziskové organizace.

4INTER EU s.r.o.

Nabídka účetních prací, ekonomického a organizačního poradenství se specializací na zpracování účetnictví pro příspěvkové a neziskové organizace.

5Texolut s.r.o.

Vedení učetnictví a daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání. Účetnictví pro neziskové organizace, BD a SVJ. Instalatérství, topenářství.

6VGD, s.r.o.1 pobočka

2.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Bělehradská 18, Praha 4 Bezdlužná

Jsme český statutární audit podnikatelských subjektů a provádíme audit podle mezinárodních standardů a audit neziskových organizací a příspěvkových organizací a účetní závěrky.

7JIŘÍ POKORNÝ - DAŇOVÍ PORADCI s.r.o.

Specializujeme se na daňové poradenství a účetnictví podnikatelům i neziskovým organizací a to včetně zpracování daňového přiznání. Zajišťujeme ekonomické školení a kurzy organizačního poradenství.

8K KREDIT s.r.o.

Specializujeme se na účetnictví, daně a audit pro obce a všechny typy neziskových organizací či podnikatele.

9NOMITA s.r.o.- vedení účetnictví

Naše společnost nabízí možnost outsourcingu v oblasti zpracování mezd a účetní agendy. Naše služby využívají malé a střední firmy i neziskové organizace.

10GAAD účetnictví a daně, spol. s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Konečná 844, Bakov nad Jizerou
Otevřeno od 8:00

Zabýváme se zpracováním účetnictví na profesionální úrovni. Nabízíme účetní poradenství, daňové poradenství, daně a další služby.


Firmy v dalších lokalitách


Účetnictví neziskových organizací v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Účetnictví neziskových organizací najdete 32 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 29 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Střední a Severní Čechy.