Účetnictví příspěvkových organizací – Střední a Severní Čechy

Účetnictví je klíčovou oblastí pro příspěvkové organizace v oblasti Střední a Severní Čechy. Správné vedení účetnictví je nezbytné pro efektivní hospodaření s finančními prostředky a plánování budoucích aktivit.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1BK AUDIT spol. s r.o.

Dvorecká 1165/1, Praha 4 - Michle Bezdlužná Ověřená

Firma zabezpečuje audit širokému spektru podnikatelských subjektů z různých průmyslových odvětví a z oblasti služeb, auditorská ověření pro instituce státní správy, příspěvkové organizace, nadace, apod. Firma poskytuje služby auditora, daňového poradce, bilančního účetního QBÚ (certifikace účetních…

2Suchá Jana - daňové poradenství

Váňova 3180, Kladno Bezdlužná

Daňová a účetní kancelář v centru Kladna zajišťuje kompletní služby široké podnikatelské veřejnosti, příspěvkovým organizacím i fyzickým osobám. Budova České pojišťovny, vedle Finančního úřadu, 4.patro.

3INTER EU s.r.o.

Nabídka účetních prací, ekonomického a organizačního poradenství se specializací na zpracování účetnictví pro příspěvkové a neziskové organizace.

4VGD, s.r.o.1 pobočka

2.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Bělehradská 18, Praha 4 Bezdlužná

Jsme český statutární audit podnikatelských subjektů a provádíme audit podle mezinárodních standardů a audit neziskových organizací a příspěvkových organizací a účetní závěrky.

5Účetnictví Beroun - Zdice

Stašov 140, Zdice Bezdlužná

Kompletní vedení účetnictví, vedení daňové evidence, mzdová agenda, účetnictví neziskových a příspěvkových organizací, vyplnění a podání přiznání, zastupování na úřadech při kontrolách. Služby nabízím pro fyzické, právnické osoby. Působím v okrese Beroun. Schůzky dohodou.

6Příspěvkovky s.r.o.

Příspěvkovky s.r.o., se sídlem U masokombinátu 1242, 293 06, Kosmonosy, v okrese Mladá Boleslav a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 272084, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

7DOTAZY VÚJ s.r.o.

DOTAZY VÚJ s.r.o., se sídlem Junácká 1621/13, 169 00, Břevnov-Praha, v okrese Praha 6 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 265929, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

8Hlínová Jana

Nabízím vedení účetnictví. Specializuji se na rozpočtové, příspěvkové a neziskové organizace.

9Šimánková Zuzana

Nabízím vedení účetnictví a daňovou evidenci pro podnikatele, firmy, rozpočtové, neziskové i příspěvkové organizace.

10JG POINT s.r.o.

Zlonín 79, Zlonín Bezdlužná

Nabízíme vedení účetnictví, účetní a daňové poradenství pro fyzické osoby, firmy, obce a příspěvkové organizace.


Firmy v dalších lokalitách


Účetnictví příspěvkových organizací v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Kvalitní účetní služby jsou základem pro úspěšné fungování každé organizace. Proto je důležité najít spolehlivého partnera, který se v této oblasti vyzná a dokáže poskytnout komplexní služby v oblasti účetnictví. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho kvalitních účetních kanceláří, které nabízejí profesionální služby v této oblasti. Vyberte si tu nejlepší a ušetřete čas a peníze.