Úprava, francouzské lakování nehtů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho salonů, které nabízejí úpravu a francouzské lakování nehtů. Tento druh služby je velmi oblíbený mezi ženami, které chtějí mít krásné a upravené nehty.

1–10 firem z 84 nalezených Filtry

1Hugo Expert1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(109)
Kodaňská 521/57, Praha 10 - Vršovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kadeřnictví, kosmetika, prodlužování řas, copánky.

2Berková Jana

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Petříně 934, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pedikúra, manikúra. Reflexní terapie. Sportovní, relaxační masáže.

3Saurová Zdeňka1 pobočka

Provádíme pedikúru a másáže chodidel.

4Lážnovská Dagmar

Tyršova 3224, Kladno Bezdlužná

Nabídka kadeřnických a nehtových služeb.

5Miriam Hypša Mojciková

4.5
★★★★★
★★★★★
(32)
Masarykova třída…, Teplice Bezdlužná

Kosmetický salón Kleopatra začal své podnikatelské aktivity v roce 1999. Od roku 2001 máme trvalou adresu v centru Teplic na Masarykově třídě č.3, v 1.patře. Pro své klienty nabízíme širokou škálu služeb. Pracujeme v teamu profesionálů a neustále si rozšiřujeme odbornost.

6Nailar.cz - Nehtové studio

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sudoměřská 1621, Praha 3 Bezdlužná

Již 16 let provozujeme nehtové studio, které se nachází na pražských Vinohradech. Mezi naše služby patří manikúra, francouzská manikúra, lakovaní, P-shine, gelové nehty, barevné gely a jako novinku provádíme Shellac a Striplac. Specializujeme se hlavně na gelové nehty na rukou i nohou. Všem…

7Kosmetický salon Gamoreli - Zajíčková Jana

Mokrá pedikúra, lakování nehtů, nehtové modeláže, thajské masáže nohou, přístrojová lymfodrenáž a kosmetické služby.

8Nehtové studio - Šittnerová Tetjana

Tyršova 47, Semily
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pokud hledáte kvalitní modeláž nehtů a manikúru, tak přijďte do našeho nehtového studia. Nabízíme kvalitní nehtové služby za dostupné ceny s použitím špičkové a značkové nehtové kosmetiky. Vaše ruce jsou odrazem Vás samotné! Jako službu navíc poskytujeme rekondiční a sportovní masáže.

9Hygie družstvo kadeřníků Chomutov - ústředí4 pobočky

náměstí 1. Máje 88…, Chomutov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dámské a pánské kadeřnictví bez objednání. Stříhání dětí. Klasické a moderní střihy a účesy. Ondulace, melíry, přelivy, trvalá, barvení a další kadeřnické služby. Poskytujeme odborné kosmetické ošetření pleti. Masky, čištění, regenerace, líčení i peeling a další kosmetické služby. Z pedikúry…

10Holečková Dana

Provozujeme a nabízíme služby manikúry, pedikůry, celkové péče o vaše nehty a jejich okolí. Možnost vytvoření gelových nehtů, možnost lakování nehtů, úprava kůže v okolí nehtů, čištění nehtů.


Firmy v dalších lokalitách


Úprava, francouzské lakování nehtů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Francouzské lakování je elegantní a vkusné, a proto se hodí jak do každodenního života, tak i na speciální příležitosti.

Salony v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí širokou škálu služeb, které zahrnují nejen úpravu a francouzské lakování nehtů, ale také manikúru, pedikúru a další kosmetické služby. Všechny tyto služby jsou poskytovány profesionálně a s velkou péčí o zákazníka.

Kromě klasického francouzského lakování nabízejí salony v oblasti Střední a Severní Čechy také různé varianty, jako je například francouzské lakování s ozdobami nebo s různými vzory. Tyto varianty jsou velmi oblíbené mezi mladší generací, která se ráda odlišuje a vyzkouší něco nového.

Pokud hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě se vyplatí navštívit některý z místních salonů. Zde vám poskytnou nejen krásné a upravené nehty, ale také příjemnou atmosféru a profesionální přístup.