Veterina pro drobné savce – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Semi-vet spol. s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Brodská 106 , Semily-Podmoklice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme služby veterinární kliniky. Jsme zařízení specializované na poskytování preventivní a léčebné péče pro psy, kočky, drobné savce a plazy. Zajišťujeme též veterinární preventivní a léčebnou činnost hospodářských zvířat. Naše veterinární ordinace nabízí poradenskou činnost a konzultace…

2NEOvet s.r.o. - veterinární klinika pro malá zvířata

4.5
★★★★★
★★★★★
(251)
Jeníkovská 1925, Čáslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární klinika pro psy, kočky, drobné savce, plazy a exotické ptactvo. POHOTOVOST s přítomností lékaře na pracovišti Po - Ne 08:00 - 20:00 hod. Veterinární klinika se nachází v jižní části Čáslavi, v blízkosti Městské nemocnice Čáslav a Lékárny U Nemocnice.

3MVDr. Jaroslav Bretšnajdr

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Havlíčkova 257, Rakovník Bezdlužná

Nabízíme služby veterinární ordinace pro malá zvířata, psy, kočky, drobné savce a plazy. Služby praxe pro koně a skot. Možností je objednávka krmiva, výživových doplňků a dalších potřeb pro zvířata.

4Veterinární klinika zelená liška - APEX-veterinární s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(616)
Za Zelenou liškou…, Praha 4 - Krč Bezdlužná

Jsme veterinární klinika zaměřená na malá zvířata, plazy a drobné savce. Provádíme prevenci, diagnostiku a léčbu za pomoci kvalitního vybavení (RTG, EKG, SONO, endoskopie, operační sál s inhalační anestézií, laboratoř). Prodáváme krmiva. Přijímáme platby kartou.

5PETCARECLINIC - MVDr. Anna Tvrdá

4.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Tusarova 1520/24, Praha 7 Holešovice Bezdlužná

Veterinární klinika s pohotovostí, komplexní veterinární péče pro psy, kočky a drobné savce, preventivní, dermatologické, ortopedické a chirurgické zákroky.

6Veterinární klinika Na Zdaboři - Vokrouhlík Pavel

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Drkolnovská 647, Příbram V - Zdaboř Bezdlužná

Provozujeme veterinární kliniku s nadstandardní péčí. Dále nabízíme službu kosmetického salónu Na zdaboři, která nabízí všem majitelům psů a koček kompletní péči o jejich čtyřnohého mazlíčka. Provozujeme internetový obchod s kompletním krmivem pro psy, najdete zde celou řadu veterinárních

7Veterinární klinika - Vet - pet, veterinání ordinace Praha 9 Prosek

U prosecké školy…, Praha 9 - Prosek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme komplexní léčbu, odbornou laboratorní diagnostiku, RTG diagnostiku, prevenci, čipování. Operační úkony všeho druhu včetně korekční, traumatologické, břišní i porodnické chirurgie. Dále provádíme magnetoterapii a homeopatii. Naše služby jsou zaměřeny na prevenci, diagnostiku, terapii a…

8MVDr. Vlastimil Mrňák

Kokořínská 1859/21, Mělník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se převážně na léčebnou a preventivní péči pro psy, kočky, savce a drobné hlodavce. Specializujeme se na interní medicínu, onkologii, chirurgii břicha i diagnostickou sonografii.

9Veterinární výjezdová služba - MVDr. Róbert Trávniček

Provoz veterinární ordinace. Výjezdová služba, v případě potřeby nás kontaktujte.

10Michaela Slavíková MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Havlíčkova 257, Rakovník Bezdlužná

Nabízíme služby veterinární ambulance pro malá zvířata, psy, kočky, drobné savce a plazy.


Firmy v dalších lokalitách


Veterina pro drobné savce v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Veterina pro drobné savce najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.