Všeobecná medicína zvířat – Střední a Severní Čechy

Všeobecná medicína zvířat je obor veterinární medicíny, který se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí nemocí u zvířat. Veterinární lékaři, kteří se specializují na všeOblastnou medicínu zvířat, jsou schopni poskytnout péči a léčbu pro širokou škálu zvířat, včetně domácích zvířat, hospodářských…

1–10 firem z 92 nalezených Filtry

1H-vet.spol.s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(576)
Lochotínská 699, Praha 10-Horní… Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární kliniku pro malá zvířata. Léčíme nejen nemoci psů a koček, ale i nemoci králíků a malých savců. Naší specializací je interní medicína, chirurgie, ortopedie a kardiologie. V rámci kardiologie provádíme echokardiografii. Navštivte naši veterinu, o vašeho mazlíčka se…

2Král Josef, MVDr. - Veterinární klinika u Kašpara

4.7
★★★★★
★★★★★
(573)
Roháčova 836, Kolín
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární klinika U Kašpara poskytuje odbornou veterinární péči psům, kočkám, drobným savcům a exotickým zvířatům ze zájmových chovů. Poskytujeme komplexní veterinární služby včetně prodeje veterinárních krmiv a antiparazitik. Navštivte naši veterinu v Kolíně!

3Veterinární ordinace - Pán Martin, MVDr.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 95, Sedlčany Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinace. Odbornou veterinární péči poskytujeme nejen domácím zvířatům, ale i hospodářským zvířatům, koním, exotickým zvířatům a zoo zvířatům. Spolupracujeme s významnými veterinárními klinikami. Navštivte naši veterinu v Sedlčanech a Táboře.

4Veterina Rakovník s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dukel. hrdinů 740, Rakovník Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme služby veterinární ambulance. Očkování, antiparazitární opatření, poradenství ve výživě, provádíme čipování a vystavení cestovního pasu. Základní i rozšířené vyšetření a ošetření poskytneme všem typům pacientů. Komplikované případy předáváme specialistům (ortopedie, kardiologie, aj.).…

5Semi-vet spol. s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(81)
Brodská 106 , Semily-Podmoklice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme služby veterinární kliniky. Jsme zařízení specializované na poskytování preventivní a léčebné péče pro psy, kočky, drobné savce a plazy. Zajišťujeme též veterinární preventivní a léčebnou činnost hospodářských zvířat. Naše veterinární ordinace nabízí poradenskou činnost a konzultace…

6MVDr. Petr Coufal - Veterinární klinika Poděbrady

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Prokopova 438/23 , Poděbrady III
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná Ověřená

Od roku 1992 působí jako veterinární ošetřovna se dvěmi veterinárními lékaři. V roce 2007 se rozrůstá o další lékařku a buduje si statut kliniky s pohotovostní péčí. Snahou je poskytovat co nejvyšší odbornou úroveň veterinární péče o svěřené pacienty a co možná nejlepší přístup k našim klientům. V…

7EKOSTATEK VLKANEČ

4.2
★★★★★
★★★★★
(8)
Vlkaneč 37, Vlkaneč Bezdlužná

Ekostatek Vlkaneč je malé rodinné a ekologické hospodářství na úplném konci středních Čech. Vyrábíme ovocné a zeleninové konzervované bio výrobky a pořádáme kurzy zavařování. Nabízíme také prodej bio bedýnek.

8MVDr. Zbyněk Škrdlant

Zachova 444/7, Kutná Hora
Otevřeno od 17:00
Bezdlužná

Nabízíme veškerou odbornou veterinární činnost. Provádíme čipování zvířat. V naléhavých případech také poskytujeme nonstop ambulanci.

9NEOvet s.r.o. - veterinární klinika pro malá zvířata

4.7
★★★★★
★★★★★
(502)
Jeníkovská 1925, Čáslav
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Veterinární klinika pro psy, kočky, drobné savce, plazy a exotické ptactvo. POHOTOVOST s přítomností lékaře na pracovišti Po - Ne 08:00 - 20:00 hod. Veterinární klinika se nachází v jižní části Čáslavi, v blízkosti Městské nemocnice Čáslav a Lékárny U Nemocnice.

10Vetnemo s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(130)
Na šejdru 238/45, Praha 4 - Libuš Bezdlužná

Veterinární klinika a nemocnice s NONSTOP pohotovostí a hospitalizací. Poskytujeme preventivní i akutní komplexní péči o malá zvířata, hospitalizaci, vlastní laboratoř, rozsáhlé moderní přístrojové vybavení. Specializovaní lékaři v oblasti oftalmologie, onkologie, kardiologie, interní medicíny,…


Firmy v dalších lokalitách


Všeobecná medicína zvířat v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

1. Diagnostika
Diagnostika je klíčovým prvkem všeOblastné medicíny zvířat. Veterinární lékaři používají různé diagnostické metody, jako jsou krevní testy, rentgenové snímky, ultrazvukové vyšetření a další, aby zjistili příčinu nemoci u zvířete.

2. Léčba
Léčba zahrnuje širokou škálu terapeutických postupů, včetně podávání léků, chirurgických zákroků a fyzioterapie. Veterinární lékaři se snaží minimalizovat bolest a utrpení zvířete a pomoci mu se zotavit z nemoci.

3. Prevence
Prevence je důležitou součástí všeOblastné medicíny zvířat. Veterinární lékaři poskytují očkování, preventivní léčbu a poradenství ohledně výživy a životního stylu zvířete. Cílem prevence je minimalizovat riziko vzniku nemocí a udržet zvíře zdravé.

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které poskytují služby všeOblastné medicíny zvířat. Tyto kliniky jsou vybaveny moderním vybavením a zaměstnávají kvalifikované veterinární lékaře. Majitelé zvířat v oblasti Střední a Severní Čechy mohou být klidní, že jejich zvířata jsou v dobrých rukou.

Všeobecná medicína zvířat je důležitý obor, který pomáhá udržovat zdraví a pohodu zvířat. Veterinární lékaři, kteří se specializují na všeOblastnou medicínu zvířat, jsou klíčovými členy týmu péče o zvířata. Díky jejich odbornosti a zkušenostem jsou schopni poskytnout nejlepší péči pro zvířata a pomoci jim se zotavit z nemocí.