Výcvik žadatelů o řidičské oprávnění – Střední a Severní Čechy

Výcvik žadatelů o řidičské oprávnění v oblasti Střední a Severní Čechy je důležitou součástí přípravy na řízení motorových vozidel. Tento výcvik zahrnuje teoretickou i praktickou část, která je zaměřena na získání potřebných dovedností a znalostí pro bezpečné řízení vozidla.

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1Čapková Věra

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Palackého 223 , Mladá Boleslav II Bezdlužná

Zabíváme se výukou a výcvikem žadatelů o řidičské oprávnění skupiny A, B a AM. Sídlíme v Mladé Boleslavi.

2AUTOŠKOLA SOUKUP

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Nerudova 686/18, Kralupy nad Vltavou
Otevřeno od 16:00
Bezdlužná

Zabýváme se přípravou nových žadatelů o řidičská oprávnění se zaměřením na skupinu B - osobní automobil. Naše firma je vedena jako kvalitní služba klientům s maximálním zaměřením na profesionalitu výuky a výcviku každého žadatele, pedagogický takt je pro nás samozřejmostí.

3Autoškola Rapid Loco

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
U Nádraží 716, Teplice-Trnovany Bezdlužná

Děláme výuku a nabízíme výcvik žadatelů o řidičská oprávnění skupin A1 a A do 25 kW a A nad 25 kW i také B a B+E a C a C+E a provádíme školení a přezkušování řidičů.Kondiční jízdy. Vstupní a pravidelná školení řidičů.

4ITAL CAR, spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(23)
Sudoměřská 1293/32, Praha 3-Žižkov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Pořádáme výcvik žadatelů o řidičské oprávnění na skupiny AM , A1, A2, A , B, BE, C , CE, D . Řidičský průkaz je možné získat formou dálkového výcviku nebo formou výcviku v kurzu. Specializujeme se také na servis a údržbu vozů italské a francouzské výroby, ale rádi opravíme vozy všech značek.…

5Jaromír Miltner- Autoškola Miltner1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(13)
Muchova Základní…, Chlumec Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní výuku a výcvik žadatelů o řidičský průkaz, týkající se řidičských průkazů skupiny B. Dále se specializujeme na školení řidičů referentů a vrácení odebraných řidičských oprávnění,včetně zajištění kondičních jízd. K nám přichází žák a odchází perfektně připravený řidič. Naše…

6Vopata Jiří - Autoškola Vopata a Váchová

Výuka a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění. Výuku vedou kvalifikovaní a zkušení učitelé s profesionálním přístupem. Pro výuku používáme moderní vozy a motocykly.

7Krajča Bohumil, Ing.

4.1
★★★★★
★★★★★
(3)
Terezín 4, Terezín Bezdlužná

Zaměřujeme se na individuální výcvik žadatelů o řidičské oprávnění skupiny B (osobní automobil). Nabízíme svým klientům rovněž i kondiční jízdy pro zdokonalování řidičských návyků a dovedností. Provádíme školení řidičů - referentů, včetně auditu zaměřeného na bezpečný, defenzivní a ekologický…

8Rašová Andrea1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Stranné 37, Česká Lípa

Autoškola Ája zkušenosti dává. Naučí vás auto řídit, cena se vám bude líbit. Teď již déle neváhejte, na mobil mi zavolejte.

9Autoškola Flegel s.r.o. - Řidičské průkazy, školení řidičů Praha (Praha východ)4 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(218)
Konzumní 252/12, Praha 9 - Hloubětín
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Autoškola Flegel s.r.o. Praha - akreditované školící středisko. Nabízíme školení pro získání profesního průkazu, školení řidičů profesionálů (nad 3,5 t) a řidičů referentů (do 3,5 t). Dále provádíme výcvik všech skupin řidičských oprávnění, kurzy pro budoucí učitele autoškoly, kondiční jízdy.…

10Autoškola Flegel s.r.o. - Řidičské průkazy, školení řidičů Praha (Praha západ)4 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(218)
Konzumní 252/12, Praha 9 - Hloubětín
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Autoškola Flegel s.r.o. Praha - akreditované školící středisko. Nabízíme školení pro získání profesního průkazu, školení řidičů profesionálů (nad 3,5 t) a řidičů referentů (do 3,5 t). Dále provádíme výcvik všech skupin řidičských oprávnění, kurzy pro budoucí učitele autoškoly, kondiční jízdy.…


Firmy v dalších lokalitách


Výcvik žadatelů o řidičské oprávnění v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici mnoho škol, které nabízejí výcvik žadatelů o řidičské oprávnění. Tyto školy se zaměřují na individuální přístup ke každému žadateli a poskytují moderní výukové metody a technologie.

Výcvik žadatelů o řidičské oprávnění v oblasti Střední a Severní Čechy zahrnuje nejen základní pravidla silničního provozu, ale také specifické situace, které se mohou vyskytnout na silnicích. Žadatelé se učí, jak reagovat na různé situace a jak správně používat technická zařízení v vozidle.

Výcvik žadatelů o řidičské oprávnění v oblasti Střední a Severní Čechy je důležitým krokem k získání řidičského oprávnění. Žadatelé se učí nejen správnému řízení vozidla, ale také zodpovědnému chování v silničním provozu. Díky tomu se zvyšuje bezpečnost na silnicích a snižuje se riziko dopravních nehod.

Pokud hledáte kvalitní výcvik žadatelů o řidičské oprávnění v oblasti Střední a Severní Čechy, doporučujeme se obrátit na ověřené školy s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru. Tyto školy nabízejí nejen kvalitní výuku, ale také individuální přístup a moderní technologie pro efektivní přípravu na řízení motorových vozidel.