Vyhotovení venkovních rozvodů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1FP INSTAL s.r.o.5 poboček

2.4
★★★★★
★★★★★
(23)
Tuchorazská 1433, Český Brod Bezdlužná

Topenářské, instalatérské práce. Voda, plyn, topení, kanalizace. Návrhy, montáž, servis měřících, regulačních systémů. Servis, revize plynových, elektrických kotlů, plynových spotřebičů. Autorizovaný servis společnosti VIESSMANN. Revize plynu.

2ELISS ELEKTRO, s.r.o. - Elektromontáže a elektroinstalace

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Pod Hájem 324, Králův Dvůr Bezdlužná

Společnost ELISS ELEKTRO, s.r.o. realizuje rozvody elektroinstalací a elektromontáží - NN, VN, rozvaděče NN, veřejné osvětlení, montáže hromosvodů, řídící systémy, revize v regionech Beroun, Praha a Střední Čechy. Montáže provádíme v celé ČR. Nabízí komplexní realizaci služeb od projektu po dodávku…

3ARMEX HOLDING, a.s.3 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(118)
Folknářská 1246/21, Děčín I - Děčín
Dnes už má zavřeno

Naše společnost se zabývá pronájmem nemovitostí, obchodem s průmyslovými armaturami a nabízíme široký sortiment zboží v oboru voda, topení, plyn.

4UL*KRAS stavební společnost s.r.o.4 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Slovanská 753/1, Ústí nad Labem,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme : kompletní rekonstrukce interiéru, stavební práce, přestavba bytu včetně návrhu, projekt, služby bytového architekta, zajistíme stavební povolení, závěrečné revize elektro i plynu. Dodáme a dovezeme na místo stavby potřebné vybavení: stavební hmoty a materiály, vybavení od všech výrobců a…

5Cvrček, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(23)
U Potůčku 30, Ústí nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Základním polem působnosti firmy Cvrček s.r.o. jsou obory topení, voda, plyn, stavební a zámečnické práce. Naši zaměstnanci v oborech topenáři, instalatéři, plynaři, zedníci a zámečníci jsou průběžně proškolováni a seznamováni s nejnovějšími technologiemi tak, aby provedená práce u našich zákazníků…

6Krampera Pavel - Instalatérství a topenářství

4.9
★★★★★
★★★★★
(17)
U autobus. nádraží 3, Votice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

VODA-TOPENI-KRAMPERA. Instalatérství a topenářství. Čištění kanalizace, oprava kotlů. Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru.

7TOPENÁŘSTVÍ - Drahoňovský Jindřich

Tradice, kvalita a individuální přístup k zákazníkům jsou v naší topenářské firmě samozřejmostí. Zaměřujeme se převážně na práce, prováděné zejména v rodinných domech a bytových jednotkách.

8HUJEVAL s.r.o.- Půjčovna elektrocentrál

Provozujeme půjčovnu elektrocentrál i náhradních zdrojů elektrické energie a energetickou pohotovost. Nabízíme pronájem záložních zdrojů elektřiny, elektrocentrál či agregátů. Společnost Hujeval s.r.o. má k dispozici několik vlastních elektrocentrál od výkonu 150 kVa po 900kVA.

9Stavitelství Smutný a otec

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Tupadly 236, Tupadly Bezdlužná

Provádíme výstavbu domů na klíč. Rekonstrukce domů a bytů.

10REKO24.CZ s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Strážovská 449/24, Praha 5- Radotín Bezdlužná

Jsme stavební firma s dlouholetými zkušenostmi s realizacemi přestaveb bytů a nebytových prostor, rekonstrukcemi kanceláří, a souvisejícími stavebními činnostmi, instalacemi voda-topení-plyn a dodávkami materiálů. Provádíme také malířské práce, interiérové a venkovní krby, pokládku podlahových…


Firmy v dalších lokalitách


Vyhotovení venkovních rozvodů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Vyhotovení venkovních rozvodů najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.