Výměna brzdových destiček u automobilů, vozů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy je výměna brzdových destiček u automobilů a vozů velmi důležitá. Tento proces je nezbytný pro udržení bezpečnosti na silnicích a zajištění správné funkce brzdového systému.

1–10 firem z 59 nalezených Filtry

1ATEX AUTO CÁBA s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(121)
Pražská 628/53, Slaný
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem náhradních dílů na všechny vozy. Mezi naše další služby patří provoz autoservisu, kde zajišťujeme servis všech vozidel. Provádíme veškeré mechanické opravy, autodiagnostiku, elektroopravy, geometrie náprav, servis klimatizací atd. Specializujeme na vozy VW, ŠKODA, AUDI a…

2Pneuservis Mráz

4.8
★★★★★
★★★★★
(70)
Zápy 367, Brandýs nad Labem…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Potřebujete nové pneumatiky, přezout Váš vůz na zimu nebo namontovat tažné zařízení? Autoservis Mráz nabízí kompletní služby pneuservisu a rychloservisu v okrese Praha-východ. Provozujeme také pneuservis nákladních vozidel a pneuservis zemědělské techniky. Sídlíme v obci Zápy (Brandýs nad…

3Malík Petr- PNEUSERVIS

4.7
★★★★★
★★★★★
(215)
Litovická 779, Hostivice Bezdlužná

Nabízíme pneuservis, opravy disků a prodej pneumatik, akumulátorů či sněhových řetězů. Provozujeme internetový obchod.

4FORCARS s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(29)
V Uličce 49, Jesenice Bezdlužná

Nabízíme přepravu s kapacitou 8 + 1 osob a dopravu nákladu do 3,5 tuny, dále pak služby autoservisu a autolakovny.

5Autoservis JPK

4.1
★★★★★
★★★★★
(48)
Bělehradská 7/13, Praha 4 - Nusle Bezdlužná

Autoservis, autopůjčovna, pneuservis - opravy vozidel všeho druhu, mechanické i elektro. Dále klempírna, lakovna, STK. Pneuservis - kompletní služby, geometrie, prodej pneu. Nabídka kompletního servisu při koupi automobilu a běžné servisní prohlídky. Prodej, opravy a montáž výfukových systémů.…

6Stříbrný Vladimír - LAPE AUTO

Autoservis, pneuservis a zemní práce minibagrem. Nabízíme opravy motorů, převodovek, výměnu výfuků, olejů, brzdových destiček. Příprava na STK. Dále provádíme čištění interiérů.

7ŠKUBNÍK Pavel1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(53)
Unhošťská 100, Praha 6-Ruzyně Bezdlužná

Nabízíme veškeré služby autoservisu - běžnou údržbu vozidel, diagnotisku, seřizování geometrie, pravidelné servisní prohlídky a přípravu na STK. Rovněž provádíme výměny autoskel, servis a plnění klimatizací.

8Josef Pekař - Autosport1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(44)
V Kopci 2652/3, Mělník Bezdlužná

Nabízíme automobilové náhradní díly pro všechny evropské i asijské značky vozidel a náhradní díly pro užitkové a nákladní automobily. Dodáváme výhradně prvotřídní náhradní díly!

9Petr Kubín - autoservis Neratovice

4.0
★★★★★
★★★★★
(55)
Levá 1240, Neratovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis, pneuservis a odtahovou službu, prodej nových i použitých pneumatik, náhradních dílů a autoskel. Dále zajišťujeme přípravu a realizaci STK pro osobní a dodávková vozidla.

10Švorčík Pavel

Poskytujeme pozáruční servis vozidel všech značek a provádíme mechanické opravy i opravy elektronické výstroje vozidel.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna brzdových destiček u automobilů, vozů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výměna brzdových destiček by měla být prováděna pravidelně, aby se minimalizovalo riziko nehod a zvýšila se životnost brzdového systému.

V oblasti Střední a Severní Čechy existuje mnoho kvalitních autoservisů, které nabízejí výměnu brzdových destiček. Tyto autoservisy mají zkušené techniky, kteří jsou schopni provést výměnu brzdových destiček rychle a efektivně. Kromě toho nabízejí také další služby, jako je kontrola brzdového systému, výměna brzdových kotoučů a další.

Výměna brzdových destiček u automobilů a vozů v oblasti Střední a Severní Čechy je velmi důležitá, protože zajišťuje bezpečnost na silnicích. Proto je důležité vyhledat kvalitní autoservis, který nabízí tuto službu. Pokud máte jakékoli pochybnosti o stavu vašeho brzdového systému, měli byste okamžitě vyhledat odbornou pomoc. Výměna brzdových destiček je jednoduchý proces, který může být proveden rychle a efektivně, pokud se obrátíte na správného poskytovatele služeb.