Výměna chladící kapaliny, chladiče – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy je výměna chladící kapaliny a chladiče velmi důležitá pro správnou funkci automobilu. Pokud se chladicí kapalina nedostatečně ochladí, může dojít k přehřátí motoru a jeho poškození.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1FRIČ AUTO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Nudvojovice 1350, Turnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní služby týkající se automobilů. K našim službám patří ekologická likvidace vozidel, prodej a výkup vozidel, odtahová služba pro osobní vozy, autoservis a pneuservis.

2Autosevis Praha 9 - AUTO F & B

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Horusická 256/19, Praha 9 - Kyje
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme kompletní servis a opravy automobilů, kontrolu, dezinfekci, opravy klimatizací, čištění, plnění chladivem R134A, diagnostika SUPERVAG - diagnostika vozidel koncernu VW diagnostika DELPHI - diagnostika většiny vozidel od roku výroby 2000, leštění předních světlometů automobilů. Přípravu a…

4Balický Dušan - AUTOSERVIS-PNEUSERVIS

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Za Humny 503, Liberec XXIII-Doubí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme opravy automobilů. Dále připravíme auto na STK, diagnostika vozů, opravy a plnění klimatizací, montáž tažních zařízení. Prodej pneu. Lakýrnické a karosářské práce.

5PNEU - market, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(122)
Dělnická 17, Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozují pneuservis a autoservis. Prodej pneumatik, aluminiové disky a příslušenství. V nabídce jsou dále oleje a brzdy. Provádí také čištění a plnění klimatizací, výměny olejů a filtrů či brzdových a chladicích kapalin, kontroly a seřízení geometrie či opravy pneu. V nabídce také je možnost…

6AUTOTECH JABLONEC, společnost s ručením omezeným

4.7
★★★★★
★★★★★
(200)
Souběžná 1053/25, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autodíly a příslušenství pro tuzemské i zahraniční automobily. Prodej náhradních dílů pro osobní auta a autopříslušenství a doplňků. Nabízíme autobaterie, autoskla, chladiče, karosářské díly, oleje a provozní kapaliny, zapalovací kabely, spojky, startéry, alternátory, svíčky, těsnění, tlumiče,…

7Autoservis Menšík s.r.o.

Zajišťujeme kompletní služby autoservisu vč. přípravy a provedení STK. Specializujeme se na opravy vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů.

8Marval Stanislav - Autoservis Standa

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Branišovská 20, Praha 12-Točná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme lakýrnické a karosářské práce či mechanické opravy, výměny a montáže autodoplňků. Zajišťujeme STK a diagnostiku tlumičů, brzd, podvozků a motorů. Nabízíme seřízení geometrie, servis klimatizací včetně pneuservisu, montáže tažných zařízení, výměny autoskel.

9Wertheim Václav - ADV Servis

4.4
★★★★★
★★★★★
(27)
Ke mlýnku 535, Praha 9-Vinoř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme opravy výfuků, přípravy vozů na STK či výměny vzduchových i olejových filtrů, montáž tažného zařízení, kontrolu hustoty chladící kapaliny včetně výměny tlumičů, čepů a ostatních podvozkových částí, vyvažování kol i huštění pneu dusíkem a další.

10Ognyan Avramov Mishev- Autoservis Mishev

4.9
★★★★★
★★★★★
(72)
Průmyslová 1616, Praha 9 Bezdlužná

Kompletní servis pro Vaše auto.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna chladící kapaliny, chladiče v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je nutné pravidelně kontrolovat stav chladicí kapaliny a při potřebě ji vyměnit.

Výměna chladící kapaliny a chladiče je odborná práce, kterou by měl provádět zkušený technik. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít řadu kvalitních autoservisů, které se specializují na tuto oblast. Tyto autoservisy nabízejí nejen výměnu chladící kapaliny a chladiče, ale také pravidelnou údržbu a kontrolu celého chlazení motoru.

Výměna chladící kapaliny a chladiče je důležitá nejen pro správnou funkci motoru, ale také pro bezpečnost řidiče a cestujících. Při přehřátí motoru může dojít k požáru nebo výbuchu, což může mít fatální následky. Proto je nutné věnovat této oblasti dostatečnou pozornost a pravidelně ji kontrolovat.

V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít řadu autoservisů, které nabízejí výměnu chladící kapaliny a chladiče. Tyto autoservisy mají zkušené techniky a moderní vybavení, které umožňuje rychlou a kvalitní výměnu. Pokud si nejste jisti, zda je nutné vyměnit chladicí kapalinu a chladič, neváhejte se obrátit na odborníky.

Výměna chladící kapaliny a chladiče je důležitá pro správnou funkci motoru a bezpečnost řidiče a cestujících. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít řadu kvalitních autoservisů, které nabízejí tuto službu. Pokud si nejste jisti, zda je nutné vyměnit chladicí kapalinu a chladič, neváhejte se obrátit na odborníky. Ti vám rádi poradí a pomohou s řešením vašeho problému.