Výměna chladící kapaliny, chladiče – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Autosevis Praha 9 - AUTO F & B

Horusická 256/19, Praha 9 - Kyje
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme kompletní servis a opravy automobilů, kontrolu, dezinfekci, opravy klimatizací, čištění, plnění chladivem R134A, diagnostika SUPERVAG - diagnostika vozidel koncernu VW diagnostika DELPHI - diagnostika většiny vozidel od roku výroby 2000, leštění předních světlometů automobilů. Přípravu a…

2AUTOCENTRUM Byškovice, s.r.o.

Opravujeme silniční automobily všech značek.

3PAVEL MESZÁROŠ

Zemská 1857 , Teplice-Trnovany
Dnes už má zavřeno

Opravujeme všechny typy vozidel, provozujeme odtahovou službu či vyřizujeme pojistné události v případě havárie. Poskytujeme kontrolu a výměnu nemrznoucí chladící kapaliny či opravy podvozkových částí včetně montáž spojlerů a doplňků. Prodáváme náhradní díly.

4Balický Dušan - AUTOSERVIS-PNEUSERVIS

Za Humny 503, Liberec XXIII-Doubí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme opravy automobilů. Dále připravíme auto na STK, diagnostika vozů, opravy a plnění klimatizací, montáž tažních zařízení. Prodej pneu. Lakýrnické a karosářské práce.

5PNEU - market, spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(76)
Dělnická 17, Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozují pneuservis a autoservis. Prodej pneumatik, aluminiové disky a příslušenství. V nabídce jsou dále oleje a brzdy. Provádí také čištění a plnění klimatizací, výměny olejů a filtrů či brzdových a chladicích kapalin, kontroly a seřízení geometrie či opravy pneu. V nabídce také je možnost…

6AUTOTECH JABLONEC, společnost s ručením omezeným

4.7
★★★★★
★★★★★
(158)
Souběžná 1053/25, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autodíly a příslušenství pro tuzemské i zahraniční automobily. Prodej náhradních dílů pro osobní auta a autopříslušenství a doplňků. Nabízíme autobaterie, autoskla, chladiče, karosářské díly, oleje a provozní kapaliny, zapalovací kabely, spojky, startéry, alternátory, svíčky, těsnění, tlumiče,…

7Autoservis Menšík s.r.o.

Zajišťujeme kompletní služby autoservisu vč. přípravy a provedení STK. Specializujeme se na opravy vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů.

8Augustín Ladislav - Autoservis Augustin

4.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Na Jarově 2425/4, Praha 3-Žižkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V našem autoservisu provádíme autodiagnostiku zážehových a vznětových motorů. Váš vůz připojíme na profesionální diagnostické přístroje, které nám umožní získat úplný přehled o aktuálním stavu automobilu. Váš vůz připravíme na STK a provedeme i jej realizaci. Vaše auto můžeme prověřovat v…

9Marval Stanislav - Autoservis Standa

4.6
★★★★★
★★★★★
(29)
Branišovská 20, Praha 12-Točná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme lakýrnické a karosářské práce či mechanické opravy, výměny a montáže autodoplňků. Zajišťujeme STK a diagnostiku tlumičů, brzd, podvozků a motorů. Nabízíme seřízení geometrie, servis klimatizací včetně pneuservisu, montáže tažných zařízení, výměny autoskel.

10Wertheim Václav - ADV Servis

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Ke mlýnku 535, Praha 9-Vinoř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme opravy výfuků, přípravy vozů na STK či výměny vzduchových i olejových filtrů, montáž tažného zařízení, kontrolu hustoty chladící kapaliny včetně výměny tlumičů, čepů a ostatních podvozkových částí, vyvažování kol i huštění pneu dusíkem a další.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna chladící kapaliny, chladiče v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výměna chladící kapaliny, chladiče najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.