Výměna filtrů pevných částic, naftového filtru – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Černý Jiří - Autoservis

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Křepelčí 205/6, Liberec VII-Horní…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis pro všechny značky automobilů. Dále nabízíme montáž a servis LPG, včetně diagnostiky elektronických systémů vozidel.

2Chára Sport, a.s.18 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jeremiášova 947/16, Praha 5
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Pneuservisní služby pro osobní, nákladní, zemědělské, průmyslové vozy a motocykly. Dále nabízíme autoservisní služby, především podvozkových částí osobních automobilů (seřízení geometrie, brzdy, tlumiče, výfuky), výměnu oleje a filtrů, ale také servis klimatizací, dezinfekci a čištění interiérů…

3AUTOSERVIS CHLOUMECKÁ s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(13)
Chloumecká 3346 , Mělník
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Provádíme komplexní opravy automobilů a provozujeme pneuservis. Nabízíme prodej a montáž pneumatik včetně možnosti uskladnění, přípravy vozů na STK, výměny klimatizací, tlumičů, čepů, stabilizátorů, pérování a ostatních podvozkových částí.

4Kuzma Jaroslav

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Čejkovice 11, Libědice Bezdlužná

Spolehlivý autoservis s velkou nabídkou služeb . Dále nabízí prodej alternátorů a startérů zahraničních značek a dalších náhradních dílů. Provádí mechanické opravy vozidel, elektroinstalace a výměny olejů a pneuservis.

5Dubánek David Autoservis

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Chelčického 1610, Česká Lípa Bezdlužná

Provozuji autoservis a pneuservis. Provádím opravy výfuků a prodej náhradních dílů či opravy bržděných a nebrždených přívěsů do 3500kg. Vyměňujeme oleje, filtry a provozní kapaliny, provádíme mechanické práce, montujeme tažná zařízení a vyměňujeme podvozkové části.

6AUTOCENTRUM RASPENAVA, s.r.o.

Frýdlantská 772, Raspenava
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme opravy osobních a malých nákladních automobilů, záruční a pozáruční servis vozidel všech značek, výměnu olejů, plnění a čištění klimatizací, geometrie vozidel, diagnostiku vozů, prodej náhradních dílů, příprava a zajištění STK a emisí, čištění filtrů…

7Wertheim Václav - ADV Servis

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Ke mlýnku 535, Praha 9-Vinoř
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme opravy výfuků, přípravy vozů na STK či výměny vzduchových i olejových filtrů, montáž tažného zařízení, kontrolu hustoty chladící kapaliny včetně výměny tlumičů, čepů a ostatních podvozkových částí, vyvažování kol i huštění pneu dusíkem a další.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna filtrů pevných částic, naftového filtru v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výměna filtrů pevných částic, naftového filtru najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.