Výměna pedálů u automobilů, vozů – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Car Security - Antoš Jakub (pobočka Jablonec nad Nisou)3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(81)
Na Hutích 2962/44, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Specializujeme se na profesionální zabezpečení majetku. Poskytujeme technické služby k ochraně majetku a osob. Provádíme autorizované montáže zabezpečovací techniky a autodoplňků.

2Cvrk Pavel - Autoškola Pavel Cvrk

náměstí T. G.…, Česká Lípa
Dnes už má zavřeno

Autoškola. Řidičská oprávnění, rekvalifikace, školení vysokozdvižných vozíků. K výcviku je používána Škoda Fabia se třemi pedály pro instruktora. Spolupráce s mongolskými a vietnamskými tlumočníky.

3DUVE ČR, s.r.o.

Výroba držáků výfukových systémů, výlisků, šroubů, ručních brzd, řadicích pák, pedálů, výrobků z drátů a trubek, komponentů do sedadel a flow drill.

4MaxDrive s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Prokopova 2856/10, Praha 3-Žižkov
Dnes už má zavřeno

Provádíme čištění automobilů u klienta po celé republice či poskytujeme parní čištění podlahy, pedálů řidiče, větracího systému i palubní desky, zaschlého hmyzu a zadní části vozidla a dalšího včetně provonění interiéru.

5UNIVERCOM s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Budějovická 282/33, Praha 4-Michle

Nabídka prodeje a montáží zabezpečení aut, alarmů Jablotron, zámků řazení a pedálů či tajných vypínačů. Provádíme opravy autoelektriky a revize bytové elektroinstalací. Dále provádíme ozvučení aut, DVD i D-BTV odblokování za jízdy, stropních monitorů a parkovacích asistentů, Hands Free a GPS.

6Pražák Aleš

4.4
★★★★★
★★★★★
(28)
Novolipanská 75, Praha 10-Lipany Bezdlužná

Prodej náhradních dílů a příslušenství vozů Škoda a Volkswagen. Naleznete zde volanty, střešní antény i řadící páky, pedály či manžety ručních brzd a další.

7HURT s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(56)
Bambousek 664, Týnec nad Labem Bezdlužná

Ruční ovládání a úpravy vozidel pro invalidy - výroba, vývoj, montáž.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna pedálů u automobilů, vozů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výměna pedálů u automobilů, vozů najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.