Výměna pedálů u automobilů, vozů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho autoservisů, které nabízejí výměnu pedálů u automobilů a vozů. Tento proces je nezbytný v případě, že jsou pedály opotřebované, poškozené nebo nevyhovují požadavkům řidiče.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Car Security - Antoš Jakub (pobočka Jablonec nad Nisou)3 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(100)
Na Hutích 2962/44, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Specializujeme se na profesionální zabezpečení majetku. Poskytujeme technické služby k ochraně majetku a osob. Provádíme autorizované montáže zabezpečovací techniky a autodoplňků.

2Cvrk Pavel - Autoškola Pavel Cvrk

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí T. G.…, Česká Lípa
Dnes už má zavřeno

Autoškola. Řidičská oprávnění, rekvalifikace, školení vysokozdvižných vozíků. K výcviku je používána Škoda Fabia se třemi pedály pro instruktora. Spolupráce s mongolskými a vietnamskými tlumočníky.

3DUVE ČR, s.r.o.

Výroba držáků výfukových systémů, výlisků, šroubů, ručních brzd, řadicích pák, pedálů, výrobků z drátů a trubek, komponentů do sedadel a flow drill.

4MaxDrive s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Prokopova 2856/10, Praha 3-Žižkov
Dnes už má zavřeno

Provádíme čištění automobilů u klienta po celé republice či poskytujeme parní čištění podlahy, pedálů řidiče, větracího systému i palubní desky, zaschlého hmyzu a zadní části vozidla a dalšího včetně provonění interiéru.

5UNIVERCOM s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Budějovická 282/33, Praha 4-Michle

Nabídka prodeje a montáží zabezpečení aut, alarmů Jablotron, zámků řazení a pedálů či tajných vypínačů. Provádíme opravy autoelektriky a revize bytové elektroinstalací. Dále provádíme ozvučení aut, DVD i D-BTV odblokování za jízdy, stropních monitorů a parkovacích asistentů, Hands Free a GPS.

6Pražák Aleš

4.7
★★★★★
★★★★★
(35)
Novolipanská 75, Praha 10-Lipany Bezdlužná

Prodej náhradních dílů a příslušenství vozů Škoda a Volkswagen. Naleznete zde volanty, střešní antény i řadící páky, pedály či manžety ručních brzd a další.

7HURT s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(75)
Bambousek 664, Týnec nad Labem Bezdlužná

Ruční ovládání a úpravy vozidel pro invalidy - výroba, vývoj, montáž.

8Kondiční jízdy Praha 300 Kč

5.0
★★★★★
★★★★★
(25)
Chvalská 704/2, Praha 14 - Hloubětín

Klidné kondiční jízdy za nejlepší cenu v Praze. Autoškola specializovaná na kondiční jízdy. Individuální přístup, vše je na domluvě, je možný nácvik konkrétní trasy, parkování, složité křižovatky, jízda po dálnici, rozjezdy do kopce, jízda ve vašem autě, ráno večer… Bez strachu a stresu! Vlastním…


Firmy v dalších lokalitách


Výměna pedálů u automobilů, vozů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výměna pedálů je základním krokem k zajištění bezpečnosti a pohodlí při řízení vozidla.

V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít mnoho kvalitních autoservisů, které nabízejí výměnu pedálů. Tyto autoservisy mají k dispozici moderní technologie a vysoce kvalifikované pracovníky, kteří jsou schopni provést výměnu pedálů rychle a efektivně.

Výměna pedálů u automobilů a vozů je proces, který vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti. Proto je důležité vybrat si kvalitní autoservis, který má zkušenosti s výměnou pedálů a nabízí záruku na provedené práce.

V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít mnoho autoservisů, které nabízejí výměnu pedálů. Tyto autoservisy mají k dispozici moderní technologie a vysoce kvalifikované pracovníky, kteří jsou schopni provést výměnu pedálů rychle a efektivně. Proto pokud hledáte kvalitní autoservis pro výměnu pedálů, v oblasti Střední a Severní Čechy máte mnoho možností.