Výměna pylového filtru u automobilů, vozů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy je výměna pylového filtru u automobilů velmi důležitá. Tento filtr zajišťuje čistý vzduch v interiéru vozidla a chrání tak řidiče a cestující před nebezpečnými částicemi a alergeny.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1KD-FILTER, Průmyslová filtrace s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Novodvorská 803/82, Praha 4 Bezdlužná

Vyrábíme na zakázku filtry stlačeného vzduchu, pro kompresory, odsávání kouře, průmyslovou hydrauliku a průmyslové klimatizace.

2ČERNÝ Zdeněk

4.8
★★★★★
★★★★★
(56)
Sídliště 282, Žebrák Bezdlužná

Naše firma se orientuje na prodej náhradních dílů a príslušenství na veškeré osobní a užitkové automobily jak české tak i zahraniční výroby. Taktéž nabízíme náhradní díly a příslušenství na malé motocykly.

3DAKUMA, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(80)
Beranových 746 (roh…, Praha 9 Letňany Bezdlužná

Motocyklové pneu včetně vyvážení, ocelové i AL disky, pylové, olejové a vzduchové filtry, brzdové destičky, kotouče a výfuky. Plnění a desinfekce klimatizací. Výměna olejů SHELL. Autorizovaný prodejce Pirelli, Barum, Semperit, Matador Unyroyal a Hankook.

4Brabec Antonín - ANTONÍN BRABEC & SYN

Provoz autoservisu s nabídkou výměny motorových, převodových, hydraulických olejů a chladících kapalin včetně promazání nákladních i osobních vozů tlakovým lisem. Dále provádíme výměnu všech olejových, vzduchových, pylových a naftových filtrů pro všechny druhy osobních, dodávkových či nákladních…


Firmy v dalších lokalitách


Výměna pylového filtru u automobilů, vozů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je nutné tento filtr pravidelně měnit, aby byla zachována jeho účinnost.

Existuje mnoho různých typů pylových filtrů, které jsou určeny pro různé typy vozidel. Proto je důležité zvolit správný filtr pro konkrétní automobil. Výměna pylového filtru je relativně jednoduchá a může ji provést každý majitel vozidla. Stačí si zakoupit nový filtr a vyměnit ho za ten starý.

Výměna pylového filtru by měla být prováděna pravidelně, ideálně každých 12 měsíců nebo po ujetí 15 000 kilometrů. Pokud je vozidlo používáno v oblastech s vysokou koncentrací prachu nebo pylu, je nutné filtr měnit častěji.

Výměna pylového filtru u automobilů v oblasti Střední a Severní Čechy je důležitá pro zajištění čistého a zdravého vzduchu v interiéru vozidla. Proto by měla být prováděna pravidelně a správným způsobem. Pokud si nejste jisti, jaký filtr je pro váš automobil správný, poraďte se s odborníkem.