Výměna pylového filtru u automobilů, vozů – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1KD-FILTER, Průmyslová filtrace s.r.o.1 pobočka

Vyrábíme na zakázku filtry stlačeného vzduchu, pro kompresory, odsávání kouře, průmyslovou hydrauliku a průmyslové klimatizace.

2ČERNÝ Zdeněk

4.7
★★★★★
★★★★★
(38)
Sídliště 282, Žebrák Bezdlužná

Naše firma se orientuje na prodej náhradních dílů a príslušenství na veškeré osobní a užitkové automobily jak české tak i zahraniční výroby. Taktéž nabízíme náhradní díly a příslušenství na malé motocykly.

3DAKUMA, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(68)
Beranových 746 (roh…, Praha 9 Letňany Bezdlužná

Motocyklové pneu včetně vyvážení, ocelové i AL disky, pylové, olejové a vzduchové filtry, brzdové destičky, kotouče a výfuky. Plnění a desinfekce klimatizací. Výměna olejů SHELL. Autorizovaný prodejce Pirelli, Barum, Semperit, Matador Unyroyal a Hankook.

4Brabec Antonín - ANTONÍN BRABEC & SYN

Provoz autoservisu s nabídkou výměny motorových, převodových, hydraulických olejů a chladících kapalin včetně promazání nákladních i osobních vozů tlakovým lisem. Dále provádíme výměnu všech olejových, vzduchových, pylových a naftových filtrů pro všechny druhy osobních, dodávkových či nákladních…


Firmy v dalších lokalitách


Výměna pylového filtru u automobilů, vozů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výměna pylového filtru u automobilů, vozů najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.