Výměna turba u automobilů, vozů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho automechaniků, kteří se specializují na výměnu turba u automobilů a vozů. Tento proces je velmi důležitý pro správné fungování motoru a zajištění optimálního výkonu vozidla.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Drábek Radek

4.5
★★★★★
★★★★★
(36)
Hodějovského 2115, Benešov
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Autoservis a pneuservis. Nabízíme ruční mytí aut.

3Autosklo Turnov

4.8
★★★★★
★★★★★
(81)
Sobotecká 796, Turnov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Opravy autoskel u všech typů vozidel. Prodej autoskel, lepidel, primerů, aktivátorů a dalšího příslušenství. Kvalitní repas a odborná výměna turbodmychadel u všech naftových vozů, převážně konzernu Volkswagen. Nově provádíme čištění a leštění světel, díky kterému se propustnost sklad obnoví do…

4AUTOOPRAVNA Peleška s.r.o.

Dělnická 43, Most
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízí kompletní servis pro dieselové a benzínové automobily. U vozidel poskytují záruční i pozáruční servis. Měří benzinové i dieselové emise. Opravy a testace common railových systémů BOSCH, DELPHI, SIEMENS, DENSO. Opravy turbodmychadel.

5Autocentrum Chomutov

4.8
★★★★★
★★★★★
(26)
Raisova 890, Chomutov
Otevřeno od 8:00

Provádí opravy motorových vozidel všech značek včetně diagnostiky řídících jednotek, jedná se také o vozidla nákladní. Společnost klade velký důraz na spokojenost svých klientů, kterým nabízí kompletní služby za rozumné ceny. K zákazníkovi přistupují osobně a vždy vyslyší jeho požadavky a jeho…

6Štarman Jan

Provoz autoservisu, motoservisu a pneuservisu. Nabídka lepení autoskel či diagnostiky řídících jednotek a odtah vozidel. Dále provádíme opravy turbodmychadel.

7Flídr Břetislav- autoservis

Vesecká 995, Liberec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme veškeré opravy a servis osobních i dodávkových vozů všech značek. STK a emise. Svařování hliníku a nerezi, diagnostika vozidel všech značek, oprava klimatizace a chiptuning. Prodej náhradních dílů, pneu a turbodmychadel. Výměna autoskel. Odtahová služba nonstop. Zapůjčení náhradního vozu.

8Ejem Ján

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Pražská 108/10, Beroun
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Náš autoservis pomáhá motoristům už 20 let a to nejen v dílně,ale také na silnici v případě poruchy a nebo nehody a nejen v pracovní dny.Můžeme auto odtáhnout na podvalníku a v dílně opravit ,nejde- li to na místě poruchy.Připravíme vaše vozidlo na STK ,včetně možností vyřízení všech náležitostí…

9Lízner Martin- Autoservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K ovčínu 430, Horoměřice
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis. Zaměřujeme se na servis a opravy vozů SMART. Provádíme generální opravy motorů a turbodmychadel se zárukou, výměny olejů, diagnostiku vozu, klempířské práce, geometrie, klimatizace a další. Prodáváme originální i neoriginální, nové i použité náhradních díly.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna turba u automobilů, vozů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výměna turba se provádí v případě, že je poškozeno nebo nedostatečně funguje.

Automechanici v oblasti Střední a Severní Čechy mají bohaté zkušenosti s výměnou turba a používají nejmodernější technologie a nástroje. Díky tomu jsou schopni provést výměnu rychle a efektivně, což šetří čas i peníze majitelů vozidel.

Výměna turba je proces, který vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti. Proto je důležité vybrat si kvalitního a spolehlivého automechanika, který má v této oblasti bohaté zkušenosti. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho takových odborníků, kteří jsou schopni provést výměnu turba na vysoké úrovni.

Pokud máte problémy s turba u vašeho vozidla, neváhejte kontaktovat některého z automechaniků v oblasti Střední a Severní Čechy. Ti vám rádi poradí a pomohou s řešením vašeho problému. Díky jejich odborným znalostem a zkušenostem budete mít jistotu, že vaše vozidlo bude opět fungovat na plný výkon.