Výměna vzduchového filtru u automobilů, vozů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy je výměna vzduchového filtru u automobilů nezbytnou součástí pravidelné údržby vozidla. Tento filtr je zodpovědný za čistý vzduch, který se dostává do motoru a zajišťuje tak jeho správnou funkci.

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1Jindřich Kaiser

U přejezdu 357, Mladá Boleslav -…
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na čištění lakoven a výměnu filtračních materiálů. Nabízíme kompletní vyčištění vnitřního technologického zařízení stříkacího boxu a přívodní klimatizace, podlahových roštů, nástřiky bočních stěn boxu. Dále zajišťujeme likvidaci odpadů, vzniklých při čištění a výměně.

2V.I.V. ZAVADIL, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(165)
Na Morakove 1946, Beroun
Otevřeno do 15:30
Ověřená

Prodejna náhradních dílů na osobní i nákladní vozidla. Naleznete u nás i autokosmetiku a autodoplňky.

3BRANOMARKET s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(19)
Na Račanech 100, Jilemnice
Otevřeno do 14:00

Zabýváme se prodejem náhradních dílů pro osobní i nákladní automobily. Nabídka tlumičů Brano pro vozidla Škoda, BPW, SAF, Schmitz, Karosa, Irisbus, Sor, Tatra a nezávislého topení Breeze a Wind IV. V našem sortimentu dále najdete regulační ventily, nezávislé topení a zvedáky. Obraťte se na…

4Padruněk Jaroslav - UNIVERS

Náhradní díly na nákladní automobily, autobusy. Autosvětla, autopříslušenství, žárovky. Autozrcadla, hadice. Motorové oleje. Filtry - olejové, naftové, vzduchové.

5MOTO ULRICH - Brandýs nad Labem

4.8
★★★★★
★★★★★
(166)
Erbenova 969/2, Brandýs nad Labem -…
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Nabízíme náhradní díly na motocykly za příznivé ceny. Provozujeme motobazar a provádíme odborný servis. Jedná se zejména o brzdy a jejich komponenty, brzdové destičky, brzdové kotouče, zapalovací svíčky, baterie, nabíječky, olejové a vzduchové filtry, lanka a hadice, spojkové lamely a pružiny,…

6Oriental Autoparts, s.r.o. - náhradní díly a autodoplňky Hyundai, KIA

Oriental Autoparts s.r.o. - OAP nabízím prodej nových originálních i OEM náhradních dílů a autodoplňků pro vozy Hyundai, KIA v internetovém obchodě s e-shopem, maloobchod, velkoobchod, zásilkový prodej. Máme v Praze 9 Hloubětíně i maloobchodní prodej a poradenství, a to přímo v administrativním…

7Bulis Marek - Diesel Technik

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Cyrila Boudy 1444, Kladno Bezdlužná

Nabízíme chiptuning motorů pro výrazné zvýšení výkonu motoru a snížení spotřeby. Provádíme úpravy motorů většiny výrobců pro osobní, nákladní i závodní automobily, dodávky, autobusy, motocykly.

8FILKOM, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Wilsonova 585/14, Slaný Bezdlužná

Filtry pro zachycení mechanických nečistot ze vzduchu, plynů, olejů a dalších kapalin, olejové odlučovače, filtry, odlučovače pro úpravu zemního plynu.

9Filtrační technika, spol. s r.o.

Nabízíme návrh a dodávka zařízení na snižování emisí VOC a čištění odpadního vzduchu a odpadních plynů (lakovny, laminátovny, farmaceutický a chemický průmysl) a dodáváme adsorpční filtry aktivní uhlí a zeolit i katalytické spalovny a termické spalovny.

10Miroslav Motl- Autofashion.cz1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(15)
Hodkovická 768/5, Praha 4 Kamýk Bezdlužná

Tuning shop s autodoplňky. Prodáváme přesné autopotahy šité na míru, vyhřívané a univerzální, sportovní výfuky, K&N vzduchové filtry, chladicí boxy a stěrače nejen od Bosch. V nabídce jsou poklice na kola, sportovní podvozky a pružiny, loketní opěrky, čirá optika, nanopodložka, stroboskopy.…


Firmy v dalších lokalitách


Výměna vzduchového filtru u automobilů, vozů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výměna vzduchového filtru by měla být prováděna pravidelně, aby se zabránilo zanesení filtru a zhoršení výkonu motoru.

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho kvalitních autoservisů, které nabízejí výměnu vzduchového filtru u automobilů. Tyto servisy mají zkušené techniky, kteří dokážou rychle a efektivně vyměnit filtr a zkontrolovat další důležité součásti vozidla.

Výměna vzduchového filtru u automobilů je důležitá nejen pro správnou funkci motoru, ale také pro zdraví řidiče a cestujících. Filtr totiž zabraňuje vniknutí nečistot a prachu do interiéru vozidla, což může způsobit alergické reakce a další zdravotní problémy.

Proto je výměna vzduchového filtru u automobilů v oblasti Střední a Severní Čechy nezbytnou součástí pravidelné údržby vozidla. Doporučuje se provádět ji minimálně jednou za rok, nebo po ujetí určitého počtu kilometrů. Výměna filtru je relativně jednoduchá a rychlá záležitost, která však může mít velký vliv na výkon a bezpečnost vašeho vozidla.