Vypracování smluv pro převody nemovitostí – Střední a Severní Čechy

Vypracování smluv pro převody nemovitostí je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležitou záležitostí. Proto je dobré mít k dispozici zkušeného copywritera, který vám pomůže s tvorbou kvalitních textů.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Molík reality s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(53)
Moskevská 3336, Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Je realitní kancelář složená z týmu profesionálních makléřů. Nabízí kompletní realitní a právní servis včetně výkupu nemovitosti za hotové, prodávají i zadluženou nemovitost. Zprostředkují tržní odhad nemovitosti, správu pronájmů i výměnu nemovitosti protiúčtem.

2EU - Grand, s.r.o.3 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Náměstí Osvobození, Cvikov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Realitní kancelář se zaměřením na Cvikov, Nový bor, Českou Lípu a Liberecký kraj. Prodej a pronájem nemovitostí. Zajistíme tržní odhad nemovitosti, vypracování daně z převodu i právní a realitní poradenství.

3EU - Grand, s.r.o. (pobočka Varnsdorf)3 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kmochova 585, Varnsdorf
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Realitní kancelář se zaměřením na Cvikov, Nový bor, Českou Lípu a Liberecký kraj. Prodej a pronájem nemovitostí. Zajistíme tržní odhad nemovitosti, vypracování daně z převodu i právní a realitní poradenství.

4Reality Pacovská

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Revoluční 178/3, Ústí nad Labem…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej a pronájem bytů, rodinných domů, kanceláří, skladů a obchodních ploch. Dále se zaměřujeme i na sepsání kupních, darovacích a nájemních smluv, zajištění odhadů, vypracování daňového přiznání pro daň z převodu nemovitostí či zajištění hypotečních úvěrů.

5MAYZUS FINANCIAL SERVICES s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(63)
Archeologická 2256/1, Stodůlky-Praha 5 Bezdlužná

MAYZUS FINANCIAL SERVICES s.r.o., se sídlem Archeologická 2256/1, 155 00, Stodůlky-Praha, v okrese Praha 5 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 175689, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2011. Pracuje u nás 10 - 19…

6Consultum, spol. s r.o.2 pobočky

Provádíme převody bytů do osobního vlastnictví, vypracování a prohlášení vlastníka nemovitosti, zaměření jednotek i smlouvy o převodu.

7EU - Grand REALITY s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kmochova 585 , Varnsdorf Bezdlužná

Jsme realitní kancelář se zaměřením na Varnsdorf a Rumburk a Cvikov a Českou Lípu a Šluknovsko a okolí a dále i zajišťujeme prodej i pronájem nemovitostí jako jsou byty a domy a pozemky a nabízíme tržní odhad nemovitosti a vypracování daně z převodu i také právní a realitní poradenství.

8Hanka Kněžínková

Realitní, advokátní, finanční a daňový servis, vypracování smluv, depozitní a advokátní úschovy, ověřování podpisů, znalecké posudky nemovitostí, vyplnění daňových přiznání souvisejících s převodem nemovitostí.

9Borovková Petra

Nabídka kompletních realitních služeb - poradenství v realitní činnosti, prodej a pronájem nemovitostí (činžovních domů, vil, rodinných domů, pozemků a chat), prodej a pronájem bytů všech druhů vlastnictví, převod bytů v družstevním vlastnictví, půdních prostor, vypracování znaleckých posudků a…


Firmy v dalších lokalitách


Vypracování smluv pro převody nemovitostí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky SEO optimalizaci budou vaše smlouvy snadno vyhledatelné a získáte tak více klientů. Se službami se nemusíte bát, že by vaše smlouvy nebyly právně platné. zkušenosti a odbornost v oblasti práva nám umožňují poskytovat kvalitní služby na vysoké úrovni. Kontaktujte nás a nechte si vypracovat smlouvy, které budou odpovídat vašim potřebám.