Výroba plastových, umělých, dřevěných sudů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada firem, které se specializují na výrobu plastových, umělých a dřevěných sudů. Tyto sudy jsou využívány v různých odvětvích, jako je potravinářský průmysl, chemický průmysl nebo zemědělství.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1ROJAPLAST s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(90)
Bohouňovice I 79, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme firma, která nabízí velkoobchodní a maloobchodní prodej zahradního nábytku. Například u nás pořídíte dřevěný zahradní nábytek, kovový a hliníkový zahradní nábytek, zahradní nábytek z umělého ratanu, kovové houpačky, stoly, slunečníky, podušky, zahradní křesla, zahradní domky, lehátka, …

2REKOVA, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Tylova 1555, Mnichovo Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme přístřešky na kola, stojany na kola, pracovní stoly, záchytné vany na ropné produkty, sudové regály, plošinové vozíky, autobusové čekárny, přístřešky na auta, mříže, oplocení strojů a pracovišť. Nabízíme mobilní oplocení, ocelové palety pro průmyslové využití, stohovací bedny a…

3Greif Czech Republic a.s.

Vyrábíme kovové obaly pro pevné, sypké i kapalné látky. Specializujeme se na obaly pro chemický, petrolejářský a potravinářský průmysl. Nabízíme obaly s odnímacím víkem nebo šroubovými uzávěry s objemem od 32 do 216,5 litrů, obaly se speciálním vnitřním syntetickým lakem odolným proti chemikáliím,…

4MEVA a.s.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Chelčického 1228, Roudnice nad Labem Bezdlužná

Výroba popelnic, kontejnerů či velkoobjemových kontejnerů a sudů. Dále dodáváme nádoby na separování odpadu a nádoby na nebezpečný odpad.

5GREATFLEX s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Rybná 716/24, Praha 1- Staré Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme nádrže na dešťovou vodu a septiky německého výrobce Rewatec, tlakovou kanalizaci, okrasné sudy, retenční nádrže, vsakovací jímky, požární nádrže, filtry na dešťovou vodu, čerpadla a další zařízení.

6Ger-ekoplast.LK s.r.o.

Plastové jímky, septiky a žumpy na dešťovou vodu od německého výrobce. Záruka 25 let. Prodej německých drtičů ovoce a vodních lisů Speidel a nádob na skladování domácího moštu. Prodej domácích moštáren.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba plastových, umělých, dřevěných sudů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba sudů je založena na použití moderních technologií a kvalitních materiálů, což zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost výrobků. Díky tomu jsou tyto sudy oblíbené u zákazníků nejen v oblasti Střední a Severní Čechy, ale i v celé České republice. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele kvalitních sudů, určitě se zaměřte na firmy v této oblasti.