Výroba, prodej imbusových nástrčných klíčů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada specializovaných firem, které se věnují výrobě a prodeji imbusových a nástrčných klíčů. Tyto klíče jsou nezbytným nástrojem pro každého mechanika, elektrotechnika či zámečníka.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1JASANSKÝ - spojovací materiál, s.r.o1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
17. listopadu 360/37, Říčany
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme sortiment spojovacího materiálu, šrouby, matice, podložky vruty. Provádíme povrchové úpravy materiálů galvanickým zinkováním. Maloobchod, velkoobchod i internetový prodej.

2ŠROUBY - KOŠÁTKO - KLOCOVÁ1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(120)
Lorecká 676, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V našem sortimentu najdete šrouby, matice, podložky, kotouče, vruty, závitové tyče, hmoždinky, nýty, drobné nářadí, silikony, pěny, chemické malty a mnohem více. Náš sortiment pravidelně inovujeme a velmi dbáme na jeho prvotřídní kvalitu, takže se k nám budete vždy rádi vracet.

3Faspoj s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dukelská 588, Chomutov Bezdlužná

Specializujeme se na spojovací a upevňovací materiál, lisovací prvky, přivařovací matice, vruty, imbusy a kotvy.

4Pospíšil Jiří - železářství

4.1
★★★★★
★★★★★
(27)
Svojsíkova 2930, Teplice
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Prodáváme železářské potřeby, spojovací materiál, nářadí, pletivo a zahrádkářské vybavení. Nabízíme hřebíky, šroubky, imbusové šrouby, kotvy, vruty, matičky a hmoždinky. Dále provádíme broušení nožů, kotoučů či řetězů.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba, prodej imbusových nástrčných klíčů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba těchto klíčů je založena na precizním zpracování a použití kvalitních materiálů, což zaručuje jejich dlouhou životnost a spolehlivost. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete řadu specializovaných prodejen, které nabízejí široký sortiment imbusových a nástrčných klíčů v různých velikostech a provedeních. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé klíče, určitě se vyplatí navštívit některou z prodejen v oblasti Střední a Severní Čechy.