Výroba, prodej, oprava, montáž výsuvů – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1MIPA, s.r.o.

Nová pražská 2171, Benešov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma se specializuje na veškerý sortiment nábytkového kování a potřeb pro truhláře. Zboží je skladem nebo na objednávku s krátkou dodací lhůtou, obvykle několik dnů. Vybírat můžete ze širokých palet vzorkovníků.

2Blum, s.r.o. - Kuchyně a kuchyňské kování

Nabízíme výrobky firmy Blum, sestavení kuchyně na zkoušku se skříňkami v životní velikosti je možné sestavit kuchyň podle návrhu a ověřit ergonomii, uspořádání skříněk, vnitřní vybavení plánované kuchyně. Nabízíme komfortní závěsy, výsuvy a výklopy s doživotní zárukou. Novinky v oblasti produkce -…

3Bláha ús, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Vraný 119 , Vraný Bezdlužná

Společnost zaměřená na prosklené vitríny, pevné regály s přestavitelnými a výsuvnými policemi, provětrávané regály na staré tisky, speciální úložné systémy jako vertikální posuvné rošty na obrazy, trezorové posuvné systémy.

4PROFI SYSTEM Czech Republic s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bečovská 1393/7, Praha 22-Uhříněves
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Nabízíme odpadkové koše, úchytky a kování. Dále prodáváme potravinové skříně, speciální výsuvy a spodní skříňky, vytáčecí a točící police, sortery, držáky či botníky a doplňky.

5DELSO INTERIÉRY, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(48)
Na Harfě 337/3, Praha 9 Vysočany Bezdlužná

Dětský, bytový a kancelářský nábytek, nástěnné hodiny, kancelářské doplňky – věšáky, sešívačky, výsuvné desky na klávesnici a dělící přepážky, lampy, nábytek z masivu – skříně, postele a další, nábytek i pro děti – rostoucí stoly, židle a jiné. Prodej v e-shopu.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba, prodej, oprava, montáž výsuvů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výroba, prodej, oprava, montáž výsuvů najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.