Výroba, prodej, revize pěnových hasících přístrojů, hs – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada společností, které se specializují na výrobu, prodej a revizi pěnových hasicích přístrojů. Tyto přístroje jsou nezbytné pro ochranu majetku a životů v případě požáru.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1AMPeng s.r.o. - Požární bezpečnost staveb

Štěrboholská 1434…, Praha 10 - Hostivař…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost AMPeng s.r.o. poskytuje služby v oblasti požární bezpečnosti staveb včetně zpracování projektu. Projektujeme sprinklerové ochrany, samočinná odvětrávací zařízení, pěnová a plynová hasicí zařízení. Realizujeme projekty na území ČR i v zahraničí. Pro řešení používáme nejvyspělejší…

2HASPRO - Chalupová Alena

4.8
★★★★★
★★★★★
(30)
Přepeře 180, Přepeře Bezdlužná

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti požární bezpečnosti staveb a bezpečnosti práce. Dále se zaměřujeme na prodej a servis hasících zařízení a příslušenství.

3Kovoslužba hasicí přístroje, a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(124)
Průběžná 387, Praha 10
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem jsou hasicí přístroje všech typů. Vyrábíme hydranty, EPS, E2S. Služby požární ochrany. Požární hlásiče včetně montáže, stabilní hasicí zařízení, vodní, plynové včetně proj. dokumentace. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti PO a BOZP. Náhradní díly.

4BIMBOHAS - Hasící přístroje, služby požární ochrany Praha 9, Koloděje1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
V Lipách 91/30, Praha 9 - Koloděje
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej, servis a revize hasicích přístrojů, vodních, práškových, CO2. Provádíme revize hasicích přístrojů a hydrantů včetně revizních zpráv, jejich opravy a montáže. Prodáváme hasicí přístroje, skříně na hydrantový systém, zabezpečovací zařízení, hadic a další vybavení požární ochrany.…

5Minimax GmbH & Co.KG - organizační složka

3.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Branická 26/43, Praha 4-Braník Bezdlužná

Dodávky a montáže stabilních hasicích zařízení. Zajišťujeme projekční práce, servis a revize. Nabízíme sprinklerová hasicí zařízení (SHZ), plynová hasicí zařízení (Argon, CO2, Dusík, Novec1230, FM200), pěnové SHZ, vodní clony, průmyslová EPS.

6SJL, a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Spojenců 1400, Praha 9 Horní… Bezdlužná

SHZ - stabilní hasící zařízení vodní, plynové, pěnové, DHZ (doplňkové hasící zařízení), PSHZ (polostabilní hasicí zařízení), nabízíme projekční práce v rozsahu UR, SP, RPD, DSP, kompletní dodávku a montáž, revize a poradenskou činnost.

7TIMKO - servis spol. s r.o.

Rybná 716, Praha 1 Bezdlužná

Jsme výrobci STABILNÍCH HASICÍCH ZAŘÍZENÍ (SHZ) a hasicích systémů. Vyrábíme SHZ- vodní: Sprinklerová, drenčerová, vodní clony, SHZ- pěnová: Lehká, střední a težká pěna, SHZ- plynová: Inergen (IG-541), Argonite (IG-55), Dusík (IG-100), FM-200, FE36, FE-25.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba, prodej, revize pěnových hasících přístrojů, hs v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému složení jsou schopny účinně hasit různé druhy požárů, včetně těch nebezpečných a obtížně dostupných. Výroba, prodej a revize pěnových hasicích přístrojů jsou tedy klíčové pro bezpečnost v oblasti Střední a Severní Čechy a měly by být prováděny pouze odborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi.