Výroba, prodej, revize vodních hasících přístrojů, hs – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada společností, které se specializují na výrobu, prodej a revizi vodních a hasících přístrojů. Tyto přístroje jsou nezbytné pro ochranu majetku a životů v případě požáru.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1JANDÁK A SPOL.

4.8
★★★★★
★★★★★
(31)
Tahiti 818, Pečky Bezdlužná

Poskytujeme službu revize, servis a opravy hasicích přístrojů, dodáváme nové hasící přístroje, požární vybavení, požární hlásiče a požární techniku. Dále nabízíme revize hydrantů, požárních vodovodů, opravy hydrantů, požárních vodovodů. a prodejem vybavení, prodejem požárních hlásičů a požární…

2BIMBOHAS - hasicí přístroje1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Náprstkova 213, Praha 1 Bezdlužná

Naším oborem jsou revize hasicích přístrojů a hydrantů, jejich opravy a montáže. Prodáváme hasicí přístroje a vybavení požární ochrany.

3Technica, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(22)
Hábova 1516/3 P.O…, Praha 5-Stodůlky Bezdlužná

Nabídka výrobků všeobecného strojírenství a prodáváme díly i součásti pro zkrápěcí systémy a hasicí zařízení.

4HASPRO - Chalupová Alena

4.8
★★★★★
★★★★★
(30)
Přepeře 180, Přepeře Bezdlužná

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti požární bezpečnosti staveb a bezpečnosti práce. Dále se zaměřujeme na prodej a servis hasících zařízení a příslušenství.

5Kovoslužba hasicí přístroje, a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(124)
Průběžná 387, Praha 10
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem jsou hasicí přístroje všech typů. Vyrábíme hydranty, EPS, E2S. Služby požární ochrany. Požární hlásiče včetně montáže, stabilní hasicí zařízení, vodní, plynové včetně proj. dokumentace. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti PO a BOZP. Náhradní díly.

6BIMBOHAS - Hasící přístroje, služby požární ochrany Praha 9, Koloděje1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
V Lipách 91/30, Praha 9 - Koloděje
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej, servis a revize hasicích přístrojů, vodních, práškových, CO2. Provádíme revize hasicích přístrojů a hydrantů včetně revizních zpráv, jejich opravy a montáže. Prodáváme hasicí přístroje, skříně na hydrantový systém, zabezpečovací zařízení, hadic a další vybavení požární ochrany.…

7TEPSTROJ s.r.o.

Důlní 440, Bílina Bezdlužná

TEPSTROJ s.r.o. Provádění revizí a oprav vyhrazených technických zařízení(zařízení tlaková, plynová, elektrická, zdvihací). Výkon funkce odpovědné osoby za VTZ. Provádění zkoušek těsnosti nádrží se závadnými látkami (podle vodního zákona). Provádění revizí hasicích přístrojů a hydrantů. Poskytování…

8KOHOUT HASIČSKÝ SERVIS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Švermova 268/76, Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní služby v oborech požární ochrany, bezpečnosti práce a ochrana zdraví. Pro klienty zajistíme přenosné hasící přístroje. Provozujeme středisko vzdělávání, které se zaměřuje na široký okruh profesních příprav k získání odborné kvalifikace a způsobilosti pro výkon povolání.…

9Minimax GmbH & Co.KG - organizační složka

3.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Branická 26/43, Praha 4-Braník Bezdlužná

Dodávky a montáže stabilních hasicích zařízení. Zajišťujeme projekční práce, servis a revize. Nabízíme sprinklerová hasicí zařízení (SHZ), plynová hasicí zařízení (Argon, CO2, Dusík, Novec1230, FM200), pěnové SHZ, vodní clony, průmyslová EPS.

10ACCURO Brandschutzanlagen, spol. s r.o.

Nabízíme stabilní hasicí zařízení vodní a plynové hasicí zařízení. Projekce, dodávky, montáž, servis, revize. Požárně bezpečnostní zařízení.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba, prodej, revize vodních hasících přístrojů, hs v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba a prodej těchto přístrojů je velmi důležitá, ale stejně tak důležitá je i jejich pravidelná revize. Pouze tak může být zajištěna jejich správná funkčnost v případě nouze. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete řadu odborníků, kteří se v této oblasti vyznají a jsou schopni vám poradit s výběrem správného přístroje a zajistit jeho pravidelnou revizi.