Vyšetření sítnice – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1GEMINI oční klinika a.s. - Největší oční klinika 6x v ČR - gemini.cz

3.9
★★★★★
★★★★★
(3)
U křížku 572, Průhonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Největší síť očních klinik v čele s uznávaným očním chirurgem Pavlem Stodůlkou a týmem odborných očních lékařů. Specialista na oční operace, které provedl jako první v ČR nebo ve světě. Provádíme laserové operace pro odstranění dioptrií metodou 6D LASIK a ReLEx SMILE, odstranění šedého zákalu,…

2MUDr. Věra Lehká

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Komenského 68, Kladno Bezdlužná

Nabízíme služby soukromé oční ordinace. Specializujeme se na vyšetření, prevenci a léčbu glaukomu (zeleného zákalu), vyšetření šedého zákalu, vyšetřování dětí od kojeneckého věku, prevenci a léčbu tupozrakosti a šilhání. Provádíme plastické operace očních víček a okolí.

3MUDr. Koudelová Galina - oční lékař1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(14)
1. máje 97/25, Liberec III-Jeřáb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz odborné oční ordinace. Ošetřujeme děti od 3 let věku. K ordinaci je bezbariérový přístup.

4CENTRUM KLINICKÉ OFTALMOLOGIE, s.r.o.

2.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Strossmayerovo…, Praha 7 Holešovice Bezdlužná

Oční pracoviště se zaměřením na diagnostiku a léčbu chorob sítnice i zeleného zákalu, zjištění zrakové ostrosti, vyšetření sklivce a sítnice, vyšetření očního nervu, drobné chirurgické zákroky či preventivní i zaměstnanecké prohlídky a vyšetření pro řidičský průkaz.

5Šťastný Jan, MUDr.

2.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Komplexní péče o zrak, diagnostika a korekce refrakčních vad pomocí brýlí, léčba šedého i zeleného zákalu, onemocnění duhovky, sítnice a sklivce, také terapie při onemocnění slzných cest a suchého oka, vyšetřováním předčasně narozených dětí, kojenců, léčbu šilhání a tupozrakosti.

6Brázda Filip, MUDr.

Pracuji jako oční lékař. Provádím komplexní oční péči včetně preventivních prohlídek, vyšetření dioptrií a předpisů brýlové korekce na všechny vzdálenosti, diagnostikou šedého i zeleného zákalu, onemocnění sítnice a sklivce, sklivcových zákalů, očními komplikacemi cukrovky.

7Oční centrum Praha, a.s.- MUDr. Radan Zugar5 poboček

Jankovcova 1569/2c, Praha 7- Holešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pracuji jako oční lékař. Věnuji se kataraktové chirurgii, operací šedého zákalu, léčbě sítnice a další.

8Ophthos, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Střelničná 1286/55, Praha 8 Kobylisy Bezdlužná

Oční ambulance a ordinace estetické medicíny, komplexní oční vyšetření, předpis brýlí, vyšetření barvocitu. Zajištění péče o pacienty s onemocněním sítnice a sklivce včetně diagnostiky, léčby, spolupráce s klinickými pracovišti.


Firmy v dalších lokalitách


Vyšetření sítnice v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Vyšetření sítnice najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.