Výzkum organické chemie – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho výzkumných center, která se specializují na organickou chemii. Výzkum organické chemie je velmi důležitý pro rozvoj moderních technologií a léčiv.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1ÚJV Řež, a. s.3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(63)
Husinec-Řež 130, Husinec Bezdlužná

Pracoviště a laboratoře ÚJV Řež, a. s., mají certifikaci na národní i mezinárodní úrovni. Společnost patří mezi uznávané a respektované členy tří desítek mezinárodních organizací a sdružení. V současné době se společnost věnuje hlavně inženýrské činnosti a aplikovanému výzkumu. Služby nabízí v…

2Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i.

4.7
★★★★★
★★★★★
(81)
Flemingovo náměstí…, Praha 6 - Dejvice Bezdlužná

Vedeme výzkum v oblastech organické chemie, biochemie a disciplínách z lékařského a životního prostředí. Podílíme se na vzdělávání na universitní úrovni a vedeme diplomové i doktorské práce. Zaměřujeme se na výzkum organické syntézy, antimikrobiálních peptidů, neuroprotektiv a dalších.


Firmy v dalších lokalitách


Výzkum organické chemie v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Vědci v oblasti Střední a Severní Čechy se zaměřují na vývoj nových organických sloučenin, které mají potenciál využití v různých oblastech, jako je farmacie, kosmetika nebo potravinářský průmysl.

Výzkum organické chemie v oblasti Střední a Severní Čechy je prováděn pomocí moderních technologií a za použití nejnovějších metod. Vědci zde pracují na vývoji nových syntetických metod, které umožňují vytváření složitých organických sloučenin s vysokou účinností a přesností. Díky tomu je možné vytvářet nové léčivé látky, které mají vysokou účinnost a zároveň minimální vedlejší účinky.

Výzkum organické chemie v oblasti Střední a Severní Čechy je také zaměřen na vývoj nových materiálů, které mají vysokou pevnost a odolnost vůči vnějším vlivům. Tyto materiály jsou využívány v různých oblastech, jako je automobilový průmysl, letectví nebo stavebnictví.

Vědci v oblasti Střední a Severní Čechy také zkoumají vliv organických sloučenin na životní prostředí. Snaží se najít způsoby, jak minimalizovat negativní dopad organických sloučenin na přírodu a zároveň zachovat vysokou účinnost těchto látek.

Výzkum organické chemie v oblasti Střední a Severní Čechy je tedy velmi důležitý pro rozvoj moderních technologií a léčiv. Vědci zde pracují na vývoji nových organických sloučenin, které mají potenciál využití v různých oblastech. Díky moderním technologiím a nejnovějším metodám je možné vytvářet složité organické sloučeniny s vysokou účinností a přesností. Výzkum organické chemie v oblasti Střední a Severní Čechy také zkoumá vliv organických sloučenin na životní prostředí a snaží se minimalizovat jejich negativní dopad.