Zastupování na schůzi – Střední a Severní Čechy

Zastupování na schůzi je klíčovou činností v oblasti Střední a Severní Čechy, která vyžaduje zkušeného a kvalifikovaného zástupce. Tento zástupce musí být schopen reprezentovat klienta na schůzce a hájit jeho zájmy.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1LINHART VLADIMÍR JUDr.

Advokátní kancelář se poskytuje právní pomoci v různých oblastech práva. Zabývá se: občanským právem, trestním právem, obchodním právem, správním právem a pracovním právem. Sjednání schůzky po předchozí telefonické domluvě.

2Podstavková Eva, JUDr., advokátní kancelář

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pokratická 185/10, Litoměřice Bezdlužná

Hledáte advokátní kancelář v Ústeckém kraji? Potřebujete právního zástupce? Sháníte zastoupení před soudy a dalšími úřady? Advokátní kancelář JUDr. Evy Podstavkové Vám nabízí komplexní advokátní služby ve všech oblastech práva. Spolupracuji s notáři, exekutory, soudními znalci a odhadci…

3Účetnictví Beroun - Zdice

Stašov 140, Zdice Bezdlužná

Kompletní vedení účetnictví, vedení daňové evidence, mzdová agenda, účetnictví neziskových a příspěvkových organizací, vyplnění a podání přiznání, zastupování na úřadech při kontrolách. Služby nabízím pro fyzické, právnické osoby. Působím v okrese Beroun. Schůzky dohodou.

4Nováková Alena, Ing.- Účetní a daňový servis - Ing. Alena Nováková, Ing. Marie…

Poskytujeme veškerý účetní a daňový servis jak pro jednotlivce, tak pro firmy a také pro neziskové organizace. Pomáháme s právními aspekty při likvidaci firem. Nabízíme účetní, finanční a daňové poradenství. Dle telefonické dohody lze sjednat schůzku s klientem.


Firmy v dalších lokalitách


Zastupování na schůzi v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Zastupování na schůzi může být velmi náročné a vyžaduje pečlivou přípravu a znalost problematiky, která bude na schůzi projednávána. Zástupce musí být schopen efektivně komunikovat s ostatními účastníky schůze a přesvědčivě prezentovat stanoviska klienta. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho zástupců, kteří nabízejí své služby, ale pouze ti nejlepší jsou schopni poskytnout kvalitní zastupování na schůzi a zajistit úspěšný výsledek pro klienta.