Zubní plak – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1MUDr. Jan Dražan- Dentkomplex

Ouvalova 390, Slaný Bezdlužná

Stomatologické centrum poskytuje komplexní ošetření od dětí po dospělé včetně dentální hygieny, parodontologiie a implantologie, aplikace ozdobných šperků na zuby. Stomatologické centrum nabízí moderní prostředí, špičkové vybavení, širokou ordinační dobu a výbornou dostupnost s možností parkování.

2Stomatologie Nádražní s.r.o.

Soukromá stomatologická ordinace MUDr. Mileny Horáčkové nabízí svým pacientům vysoce profesionální stomatologickou péči poskytovanou za pomoci těch nejmodernějších lékařských postupů a technologií. V ordinaci se navíc díky modernímu vybavení a vysoce kvalitním analgetikům již nemusíte obávat…

3Orthoprague s.r.o. - Soukromá stomatologická praxe1 pobočka

3.3
★★★★★
★★★★★
(10)
Kodaňská 572/47, Praha 10 - Vršovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme soukromou stomatologickou praxi se zaměřením na ortodoncii. Provádíme vyšetření a ošetření pacienta nejmodernějšími metodami a technickými prostředky. Vše v příjemném prostředí s individuálním přístupem. Nabízíme řešení těžkých ortodontických vad ve spolupráci s klinickými…

4DENTÁLNÍ HYGIENA - Kenická Mirela, Dis

Dentální hygienistka provádí instruktáž a dokonalé odstranění zubního kamene a plaku v dutině ústní.

5ŠEJBOVÁ TOMÁNKOVÁ VLASTA DiS.-DENTÁLNÍ HYGIENA CHRÁŠŤANY

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Chrášťany 49, Chrášťany - Rudná u… Bezdlužná

Ordinace se zaměřuje na dentální hygienu. Zabývá se poradenstvím, vyšetřením a zhodnocení stavu zubů a dásní. Dále nabízí odstraňování zubního kamene a zubní pigmentace, bělení zubů apod.

6Dentální hygiena Ivana Malcová

Klášterní 117/2, Liberec - Liberec V…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Odstraňování zubního kamene a plaku ručními nástroji a ultrazvukovým přístrojem No Pain. Odstranění pigmentací a zabarvení zubů leštěním, air flow. Nácviky správné techniky čištění zubů. Výběr odpovídajících zubních kartáčků a pomůcek pro čištění zubů.

7Tereza Véle Polachová, DiS. - Dentální péče

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lužická 692/1, Liberec 1 Bezdlužná

Specializujeme se na profesionální poskytování dentální hygieny a bělení zubů.

8IDENTITY GROUP a.s.

Provozujeme ordinaci ústní, čelistní a obličejové chirurgie. Zabýváme se čištěním zubního kamene a plaku. Odstraňujeme kazy, bělíme zuby. Nabízíme celokeramické i kovokeramické náhrady korunky. Zajišťujeme upevňování můstků. Operujeme oční víčka, nosy, čela, rty a brady. Provádíme liposukce krku.

9Michaela Horová, Dis.

Provádíme vyšetření na přítomnost plaku, krvácivost dásní, celkový stav parodontu a vstupní. Odstraňujeme zubní kámen ručně i ultrazvukem, pískování pigmentací, leštění skloviny.

10Dentální hygiena, Bc. Barbora Benediktová, ELITDENT s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Barákova 237, Říčany Bezdlužná

Provádíme odstranění zubního kamene, plaku, pigmentací, leštění výplní, fluoridace zubů, bělení atd. Pomůžeme Vám s nácvikem správné metody čistění zubů a s výběrem vhodných dentálních pomůcek.


Firmy v dalších lokalitách


Zubní plak v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Zubní plak najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.