Obec Dobroměřice leží 1 km severně od Loun v nadmořské výšce 185 metrů. První písemná zpráva pochází z roku 1219. Na území žije 1411 obyvatel. Poskytování služeb Czech POINTu.

(214)
Emilie Dvořákové…, Teplice
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

V areálu rodinného sportoviště se nachází čtyři badmintonové kurty, víceúčelová hala vhodná na veškeré sálové sporty, hala na stolní tenis. Občerstvit se můžete na baru se zastřešenou terasou a pódiem. Možnost objednávky masáží.

Bezdlužná

Naše reklamní sportovní agentura působí na trhu již velice dlouho, a tak Vám můžeme nabídnout dlouholeté zkušenosti z oboru reklamní produkce a tvorby. Mimo to se naše fotbalová agentura zabývá zastupováním hráčů. Kontakty a více informací najdete na našich internetových stránkách.

5Obecní úřad Havraň1 pobočka

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

6Sportovní soukromá základní škola, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Podkrušnohorská 1677, Litvínov-Horní… Bezdlužná

Soukromá základní škola pro 520 žáků se zaměřením na hokej, fotbal a gymnastiku. Propagujeme harmonický osobnostní rozvoj dítěte , vzdělávací program Škola v pohybu, provozujeme školní družinu a klub, oddíly aerobiku, juda a šachu, umožňujeme individuální plán výuky pro sportovce.

7Fotbalová škola Litvínov, o.p.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Podkrušnohorská 1677, Litvínov-Horní…

Provozujeme fotbalový klub pro kluky do 18 let. K dispozici máme čtyři zatravněná hřiště a jednu plochu s umělým trávníkem. Trénujeme družstvo dospělých, mládež a přípravku. Pořádáme turnaje.

8Fotbalový klub Bílina

4.2
★★★★★
★★★★★
(133)
Kyselská 391, Bílina

Naším oborem je provoz tělovýchovné jednoty.

9Obec Malé Březno

Malé Březno 7, Malé Březno
Bezdlužná

Obec je původně okrouhlice z 9. až 10. století. Je asi totožná s lokalitou Breznec doloženou v majetku velmože Hroznaty v roce 1178 a pak johanitů 1188. Není to však dokázáno. Během třicetileté války byla ves zcela zničena a zůstala dlouho pustá. Roku 1843 byla teplickým panstvím prodána panství…

10Základní škola Kryry

Jsme základní škola pro 510 žáků s družinou a jídelnou. U naší školy se nachází víceúčelové hřiště s umělým trávníkem a na hřišti lze hrát tenis i fotbal či florbal. Dále provozujeme šachový klub.

Fotbalové kluby a mužstva – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Fotbalové kluby a mužstva v lokalitě Ústecký kraj – detailní popis

Fotbal a futsal jsou dva sporty, které mají společný původ, ale liší se v některých pravidlech, technice a taktice. Oba sporty se hrají s míčem na obdélníkové hrací ploše s dvěma brankami na každém konci. Cílem hry je dát více gólů než soupeř.

Fotbal je nejpopulárnější sport na světě. Hraje se na trávníku nebo umělém povrchu. Fotbalové družstvo se skládá z jedenácti hráčů, z toho jednoho brankáře. Hraje se s míčem o velikosti 5, který má dobrou odrazivost. Zápas trvá 90 minut a je rozdělen na dva poločasy po 45 minutách.

Futsal je halová obdoba fotbalu. Vznikl v Brazílii původně jako sport fotbalových veteránů. Futsalové družstvo má pět hráčů, z toho jednoho brankáře. Hraje se s míčem o velikosti 4, který má tlumený odskok. Zápas trvá 40 minut a je rozdělen na dva poločasy po 20 minutách.

Hlavní rozdíly mezi fotbalem a futsalem

• Velikost a tvar hrací plochy – fotbal se hraje na ploše o rozměrech 90–120 × 45–90 m2, zatímco futsal na ploše o rozměrech 16–25 × 25–42 m2. Futsalové hřiště je obklopeno mantinely nebo čarami, které brání míči opustit hru.
  • Počet střídání – ve fotbale je možné provést maximálně tři střídání během zápasu (v některých soutěžích i více), zatímco ve futsalu je počet střídání neomezený a může se střídat kdykoliv během hry.
  • Pravidla pro brankáře – ve fotbale má brankář právo chytat míč rukama pouze ve svém vápně a nesmí ho držet déle než šest sekund. Ve futsalu má brankář právo chytat míč rukama pouze ve své polovině hřiště a nesmí ho držet déle než čtyři sekundy. Ve fotbale nesmí brankář kopnout míč přes polovinu hřiště bez toho, aby se dotkl jiného hráče nebo povrchu. Ve futsalu takové omezení neplatí.
  • Pravidla pro auty a rohy – ve fotbale se aut provádí vhazováním rukama z místa, kde míč opustil hru. Ve futsalu se aut provádí odkopem ze země z místa, kde míč opustil hru. Ve fotbale se roh provádí kopnutím míče z rohového praporku. Ve futsalu se roh provádí odkopem ze země z rohu hřiště.
  • Pravidla pro fauly a karty – ve fotbale se za faul uděluje volný kop nebo pokutový kop v závislosti na místě spáchání faulu. Za vážný faul nebo nesportovní chování může být hráč potrestán žlutou nebo červenou kartou. Žlutá karta znamená napomenutí, červená karta znamená vyloučení hráče ze hry. Ve futsalu se za faul uděluje volný kop nebo pokutový kop v závislosti na místě spáchání faulu a počtu faulů družstva. Za každých šest faulů družstva v poločase musí soupeř provést volný kop bez zdi (tzv. desetimetrový kop). Za vážný faul nebo nesportovní chování může být hráč potrestán žlutou nebo červenou kartou. Žlutá karta znamená napomenutí, červená karta znamená vyloučení hráče ze hry a dvouminutovou přesilovku pro soupeře.