Mediální recenze netpromotion group s.r.o.

O tom, jak společnost netpromotion začínala by se dala napsat knížka. Začátky ve dvou lidech a postupné rozrůstání s sebou přinášely množství poznání. Například o tom, že nemůžete chtít dělat si všechno sám nebo že pracovat 15 hodin denně každý den bez ohledu na víkendy a svátky také není reálné udržet velmi dlouho… Mnoho dalšího se dočtete v článku o našich začátcích a našich zkušenostech, které nás posunuly až tam, kde jsme dnes.


Firemní kultura ve firmě

Dobře víme, že o úspěšnosti firmy nerozhodují jen její vize, kvalitní manažment, ale hlavně zaměstnanci, lidé. Ti tvoří skutečné jádro společnosti. Firemní kultura je rozhodující při tom, jak se budou zaměstnanci cítit v práci spokojení a motivovaní. Více o tom, jak funguje firemní kultura v netpromotion se dozvíte v našem článku.


Jak najít zaměstnance do firmy

Dnešní doba s sebou přináší i rekordy v nízkém počtu nezaměstnaných lidí. Podle Českého statistického úřadu již spadla nezaměstnanost pod 3,5%. Proto je náročnější než kdy jindy najít kvalitní zaměstnance. V oblasti online marketingu to vnímáme také velmi intenzivně. Máme ale jasno, že pokud se budeme nadále snažit naši společnost neustále zlepšovat, budou noví lidé rádi přicházet na pracovní místa díky hodnotám, individuálnímu přístupu a firemní kultuře.


Jak funguje 360° zpětná vazba

Získat ze zaměstnanců to nejlepší je současným HR trendem, k hledání skrytého talentu se nepoužívá jen 360° zpětná vazba, ale také různé osobností testy, na základě kterých se vybírá práce tak, aby byly využity silné stránky člověka, což může o pracovním místě rozhodnout více než jeho předchozí vzdělání a zkušenosti. Pokud už se pro zaměstnance rozhodneme, neradi se s ním loučíme. Pro nás je právě spokojený zaměstnanec tou nejlepší referencí. Proto využíváme systém spočívající v obměně pracovního místa zaměstnance nebo ve vytvoření zcela nové pozice pro tohoto člověka.
Klíčem není neustále nabírání a následné propouštění zaměstnanců, ale nalezení správného uplatnění pro každého na základě individuálních silných stránek. Náš tým aktuálně čítá více než 60 lidí. Zkušenosti a praxe dovedly každého z nich na to správné místo. Podívejte se na naše zkušenosti a výsledky z praxe při náboru zaměstnanců.


Náš úspěch na poli výroby webů

Je tomu přesně rok, co jsme si dali pro nás v tu dobu hodně smělý závazek, že vytvoříme web, který se umístí v první desítce v soutěži webtop100. V tu dobu jsme začali spolupracovat s firmou Jeřáby Kubový, která nám dala tu důvěru vytvořit web přímo na míru. Žádné šablony, ale tvrdé a poctivé řemeslo webařů. Několikaměsíční práce se vyplatila. Spokojený zákazník a přihláška do soutěže, která nám v listopadu přinesla 1.místo v kategorii firemních webů B2B!! Obstáli jsme nejen v silné konkurenci, ale hlavně před porotu, která se skládala z více než 50 expertů na digitální marketing. Výsledkem je vynikající recenze našich služeb jak ze strany klienta, tak od odborníků.


Podporujeme sport i sociálně slabší

Jsme známí také tím, že fandíme sportu. V našich řadách je mnoho aktivních sportovců a také rádi fandíme profesionálům. Společnost netpromotion již léta podporuje hokejisty HC Dukla Jihlava a HC Dynamo Pardubice a fubalový klub AC Sparta Praha. Není nám lhostejné ani to, co se děje těm méně šťastným kolem nás.
Proto podporujeme Zvoneček Bylany, který vytváří domácí laskavou péči pro lidi s mentálním nebo kombinovaným postižením. Také v tomto směru podporujeme Centrum pro zdravotně postižené a seniory pardubického kraje. Více o podporovaných projektech.

Netpromotion v médiích

Sponzorujeme

AC Sparta Praha